Apartamenty przy morzu - panoramiczny widok

. Natulux - Apartamenty na klifie z widokiem na morze. Niesamowite widoki, baseny, przystań na jachty i łodzie. Budynki wplecione w naturalny krajobraz otoczone naturą i przestrzenią.

OFERTA NO:
2320002/CNT

cena:

od 201.000 GBP,

Wille 4+1:

316 m2,

Penthouse 3+1:

138 m2,

Apartament3+1:

209 m2,

Apartament2+1:

134 -209 m2,

realizacja:

maj 2026 r

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Natulux - Apartamenty na klifie z widokiem na morze - Cypr Północny

APARTAMENTY na klifie

Projekt Natulux powstaje na obszarze otoczonym naturalnym pięknem. Architekci starali się wpleść bryły domów w naturalny klifowy krajobraz na cyplu, z którego widok rozpościera się na morze aż z trzech kierunków. Natulux zlokalizowany jest w Küçük Erenköy, na bardzo wyjątkowej działce przy morzu na skraju klifu. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Osiem ekskluzywnych willi znajdujących się na fasadzie frontowej położonych jest na skraju skalistego klifu, a oglądane z daleka sprawiają wrażenie, jakby były bezpośrednio nad morzem. Podczas gdy widok na wille z prywatnej drogi z tyłu to parterowy bungalow, piętra sypialni znajdują się w rzeczywistości pod częścią dzienną, a basen na poziomie drogi. Taras na dachu stanowi wykończenie z 360-stopniowym widokiem na morze i góry z tyłu, podczas gdy 3 sypialnie z łazienkami i garderobami otwierają się na piękny ogród.

Drugi rząd, składający się z pięciu dwupoziomowych willi, znajduje się na wysokości tarasów na dachu pierwszego rzędu, co zapewnia niezakłócony widok na morze, wykorzystując naturalne wzniesienia terenu. Garaż podziemny oraz przestronny pokój zapewniają naturalne światło i wentylację poprzez otwarcie na wewnętrzną drogę i obniżony ogród na działce. Część dzienna na parterze wychodzi na ogród z basenem, natomiast 3 sypialnie z łazienkami na pierwszym piętrze oferują widok na morze i góry.

W trzecim rzędzie znajduje się osiem dwupoziomowych apartamentów z ogrodami z dwiema sypialniami i dwupoziomowym salonem z jadalnią i kuchnią. Wszystkie apartamenty wychodzą na prywatny ogród przed częścią dzienną. W tych samych dwóch blokach znajdują się cztery prywatne penthouse’y z 3 sypialniami i dużym prywatnym tarasem na dachu dla każdego. Stąd roztaczają się wspaniałe widoki na morze i góry. Obydwa apartamentowce posiadają przy wejściu teren zielony z dużą ilością miejsc parkingowych.

Tylna część Natulux jest wzniesiona, z szerokokątnym widokiem na morze i przełęczą górską po zachodniej stronie oraz wspaniałym widokiem na zachód słońca nad morzem. Apartamenty typu penthouse oferowane są w dwóch apartamentowcach składających się z 4 lokali 3+1 z ogródkami oraz 2+1 8 dwupoziomowych penthouse’ów i tarasów na dachu.

Od strony wschodniej znajduje się 5 bloków, każdy z nich to 6 mieszkań 1+1 z ogródkiem oraz 6 bliźniaków składających się z mieszkań 2+1. Ponownie, tarasy na dachu stanowią wykończenie dwupoziomowych penthouse’ów, podczas gdy 60 apartamentów otacza wspólny basen i piwnice z siłownią, spa i krytym basenem oraz z ogrodem. Wszystkie apartamenty mają widok na basen i morze w kierunku północno-wschodnim.

Z działką sąsiaduje Restauracja Eagle’s Nest (aka The Nest). Restauracja oferuje wyśmienite menu i szczyci się wspaniałym tarasem słynącym z spektakularnych zachodów słońca przez cały rok. W promieniu 1 km od obiektu znajduje się także wiele innych restauracji, które serwują szeroki wybór dań kuchni z całego świata.

UDOGODNIENIA:

Wideodomofon
Internet
Klimatyzacja
ochrona 24/7
Prywatny dojazd
Parking dla niepełnosprawnych
Hamam Turecki
Stacja ładowania pojazdów
Basen
siłownia
Parking
Basen dla dzieci

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Natulux - Apartamenty na klifie z widokiem na morze - Cypr Północny

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Apartamenty i wille

projekt natulux

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów. Do wyboru kilka rodzajów apartamentów (dwupoziomowy apartament 2+1, apartament 2+1, 3+1, apartament 1+1. w tym penthouse (3+1) oraz luksusowe wille (4+1) na froncie przy morzu.  W zależności od Państwa oczekiwań przygotujemy ofertę ze szczegółowymi rzutami pomieszczeń oraz standardem wykonania każdego apartamentu.

Deweloper proponuje atrakcyjne warunki zakupu apartamentu na Cyprze Północnym. Zakończenie budowy w maju 2026 roku. 

Natulux - Apartamenty na klifie z widokiem na morze - Cypr Północny

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.
Natulux - Apartamenty na klifie z widokiem na morze - Cypr Północny