Luksusowy projekt Apartamenty - Long Beach

Querencia - Apartamenty z widokiem na lazurowe morze na przeciw unikalnej plaży. To ekologiczny projekt wysokich budynków górujących nad okolicą w Iskele przy Long Beach.

OFERTA NO:
2320003/CNT

cena:

od 211.000 GBP,

penthouse:

ok.450 m2,

Apartament 1+1:

ok.80 m2,

Apartament2+1:

ok.120 m2,

Apartament3+1:

160 m2,

realizacja:

grudzień 2026r,

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Querencia - Luksusowe Apartamenty z widokiem na morze - Cypr Północny

APARTAMENTY na klifie

Położony 400 metrów od morza, Querencia, tuż naprzeciw unikalnej plaży, rzuca światło na przyszłość swoim inspirującym widokiem na lazurowe morze.
Czekają na Ciebie 365 dni luksusowego i wakacyjnego życia w Querencia składającym się z czterech budynków, z których jeden służy jako hotel. BUdynki mają po 28 pięter. 

Dwa 5-gwiazdkowe projekty hotelowe usytuowane bezpośrednio naprzeciwko, gdzie znajdzie się również największe kasyno na wyspie, widok na morze, cechy projektu oraz perspektywa wynajmu to propozycja i na wakacje i pod inwestycję.
W Querencia znajduje się 701 mieszkań, w tym studia, mieszkania 1+1, 2+1, 3+1 oraz luksusowe penthouse’y 4+1 lub 5+1. 

WIDOK NA MORZE Z KAŻDEGO APARTAMENTU

Wszystkie mieszkania mają zapewniony widok na morze o kącie 180 stopni. Od salonów i kuchni po przestrzenie wspólne, sypialnie i balkony oferują niezwykły widok na morze. Apartamenty z widokiem na południe mają wspaniały widok na wybrzeże od Famagusty po Varosha, a apartamenty na północ patrzą na zapierający dech w piersiach widok na głębokości Zatoki Karpaz.

Unikalne penthouse’y z basenami oferują ultraluksusowe doświadczenie życia w apartamentowcu, a ich duże tarasy z niezakłóconym panoramicznym widokiem na morze pozwalają poczuć wolność życia w domu do pełna.

Nowoczesny, Holistyczny i Oryginalny Design
Querencia oferuje wnętrza zaprojektowane i materiały budowlane najwyższej klasy odpowiednie dla jego lokalizacji i nowoczesnych luksusowych rezydencji, do których aspiruje.

Duże płytki porcelanowe, wbudowane systemy prysznicowe, prysznice bez brodzika, stal nierdzewna linearny odpływ podłogowy, blaty granitowe, ogrzewanie podłogowe w strefach mokrych i luksusowe alternatywy drewnianej stolarki to tylko niektóre z elementów, które oferują jakość wnętrza. Ukryte w podwieszanych sufitach układane systemy chłodzenia wspierają nowoczesną koncepcję projektu za pomocą linearnych kratownic.

Projekt został przygotowany jako przyjazny dla przyrody, stawiając na centralnym miejscu wartość ekologiczną.
Obszary ułatwiające życie osób niepełnosprawnych były również brane pod uwagę na wszystkich etapach projektu, co czyni go przyjaznym dla osób niepełnosprawnych.

Jednocześnie ilość obszarów zielonych wyróżnia się w krajobrazie projektu. Querencia jest planowana z myślą o wizji czystego oddechu dla przyszłości. Celem było uwzględnienie endemitów Cypru w pełnej harmonii z przyrodą i poczucie luksusu i wspaniałości Querencia jako nierozerwalnej całości z otoczeniem.

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Querencia - Luksusowe Apartamenty z widokiem na morze - Cypr Północny

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Apartamenty i penthouse

projekt Querencia

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów. Do wyboru kilka rodzajów apartamentów W Querencia znajduje się ogółem 701 mieszkań, w tym studia, mieszkania 1+1, 2+1, 3+1 oraz luksusowe penthouse’y 4+1 lub 5+1. W zależności od Państwa oczekiwań przygotujemy ofertę ze szczegółowymi rzutami pomieszczeń oraz standardem wykonania każdego apartamentu.

Deweloper proponuje atrakcyjne warunki zakupu apartamentu na Cyprze Północnym. Zakończenie budowy w grudniu 2026 roku. 

Querencia - Luksusowe Apartamenty z widokiem na morze - Cypr Północny

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.