La Palazzo - luksusowe apartamenty i rezydencje w Bogaz.

Rezydencje La Palazzo to luksusowy projekt w pałacowym stylu. Enklawa wyposażona w wszystko czego potrzeba do wygodnego życia i wypoczynku.

OFERTA NO:
2320001/CNT

cena:

od 200.000 GBP,

apartamenty:

108 - 167 m2,

PENTHOUSE:

108 m2,

rezydencja:

208 m2,

realizacja:

I kw. 2026 r

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Apartamenty i luksusowe rezydencje Bogaz - La Palazzo

APARTAMENTY & rezydencje bogaz

Wznoszący się w sercu Cypru “La Palazzo” łączy w sobie luksus i komfort, zamieniając nowoczesny styl życia w wyjątkowe doświadczenie. Otoczony chłodną bryzą i wyjątkowym pięknem Morza Śródziemnego, projekt ten zapewnia wygodne i luksusowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Architektura projektu doskonale łączy współczesne detale z tradycyjną elegancją Cypru. La Palazzo został zaprojektowany z estetycznym podejściem, które odzwierciedla wspaniałość pałacu. Budynki, których każdy szczegół został starannie przemyślany, otoczone są specjalną architekturą krajobrazu i dużymi terenami zielonymi. La Palazzo obiecuje swoim mieszkańcom komfortową przestrzeń życiową, oferując przestronne wnętrza, luksusowe detale i nowoczesne wzornictwo. Rezydencje w projekcie są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą pozbyć się stresu dnia codziennego i żyć w spokojnym otoczeniu.Wyposażony w obszary wspólnego użytku, tereny rekreacyjne na świeżym powietrzu, obiekty sportowe i systemy bezpieczeństwa dla swoich mieszkańców.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Niewiele luksusowych kompleksów apartamentowych klasy premium może pochwalić się jakością specyfikacji oferowaną tutaj. Materiały i wyposażenie są na najwyższym poziomie, najwyższej klasy urządzenia, armaturę łazienkową i armaturę w całych apartamentach. Szlachetne materiały, uzupełniają elegancki design, pozwalając na życie na wysokim poziomie wygody i piękna.

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Apartamenty i luksusowe rezydencje Bogaz - La Palazzo

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Cztery Rodzaje nieruchomości

Dimora

 

Dom wolnostojący 4 + 1 o dużej powierzchni i luksusowym designie na europejskim poziomie. Wielkość domu to 208 m2, powierzchnia zamknięta 30m2, balkon 8m2.

Casa Duo

Idealny sposób na celebrowanie życia. Dwupoziomowy apartament 3 + 1 z tarasem na dachu. Powierzchnia to 167 m2, powierzchnia zamknięta 25 m2,  balkon 22 m2, taras na dachu.

Stanza

Apartamentowiec z czterema typami lokali:

3+1 – 125m2 

2+1 – 108 m2

1+1 – 108 m2

Penthouse 2+1 – 108 m2 – z panoramicznym widokiem na morze (69m2 + taras)

brezza

Apartamenty 3+1 lub 2+1

Apartamenty i luksusowe rezydencje Bogaz - La Palazzo

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.
La Palazzo Apartamenty i dom na Cyprze Północnym