Cypr Północny apartamenty Iskele - La isla Villas

to niecodzienny zielony projekt luksusowych willi i apartamentów w zielonym otoczeniu w miejscowości Iskele. Baseny, SPA, pełna infrastruktura 700m od morza. Ceny od 211000 GBP.

OFERTA NO:
2320004/CNT

cena:

od 211.000 GBP,

Willa5+1:

ok.450 m2,

Willa4+1:

ok.80 m2,

Willa3+1

ok.120 m2,

Apartament2+1:

160 m2,

realizacja:

luty 2025r,

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

La Isla Villas - Luksusowe wille, apartamenty - Cypr Północny

eleganckie wille w zielonym projekcie

Projekt, który składa się z 211 mieszkań,. Znajduje się 400 metrów od terenów zielonych Lasu Long Beach i 700 metrów od błękitu plaży, na południe od głównej drogi Famagusta – Karpaz oraz drogi wjazdowej Ötüken.

La Isla Villas wyróżnia się swoją niską architekturą, położeniem z dala od wysokich budynków i otoczeniem we wszystkich odcieniach zieleni. W projekcie zadbano o ekologię i wykorzystując odnawialne źródła energii w przestrzeniach wspólnych, przyjazne dla środowiska materiały i przestrzeni zielonej przekraczającej 50% ogólnej powierzchni.  Na terenie obiektu mamy centrum młodzieżowe oraz obiekty komercyjne, takie jak apteka, market, cukiernia. Mamy także place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe i ścieżki rowerowe. Jest to także miejsce przyjazne dla  zwierząt projekt z oddzielnymi sekcjami i wyposażeniem dla naszych przyjaciół zwierząt.

HOLISTYCZNY PROJEKT I ORYGINALNY DESIGN

Prawie każde mieszkanie ma swój własny prywatny ogród, opcjonalne prywatne lub wspólne baseny, restaurację, prywatną przestrzeń do pracy, salon, bar na dachu, spa, centrum sportowe, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, tereny zielone, klub dziecięcy, zadaszone place zabaw. Dzielnica z 211 mieszkaniami, z ośrodkiem młodzieżowym, miejscem do grillowania, parkiem dla zwierząt, ogrodem botanicznym i wspólnymi funkcjami z różnym sprzętem komercyjnym, to przestrzeń życiowa, która zdobi Twoje marzenia, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na ulicy.

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

La Isla Villas - Luksusowe wille, apartamenty - Cypr Północny

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

WILLE W RESORCIE NAD MORZEM

projekt LA ISLA VILLAS

Miłość do zieleni, jej bliskość do błękitu, koncepcja, która pojawiła się z perfekcjonistycznym podejściem dewelopera do projektowania. Projekt, który ma ograniczoną liczbę loftów 2+1 z basenem na dachu, duże apartamenty 3+1 na parterze, domy jednorodzinne 3+1, 4+1 i 5+1 oraz wiele rodzajów mieszkań, oferuje przestronne i oświetlone aranżacje w przestrzeniach, współczesne wybory materiałów, został zaprojektowany z myślą o wszystkich detalach z połączeniem betonu i drewna na zewnątrz.

Apartamenty z wideodomofonami, klimatyzacją, tv. Na terenie baseny, centrum SPA i siłownia, tereny dla dzieci, także i basen dla dzieci. Całość ogrodzona, z całodobową ochroną.

La Isla Villas - Luksusowe wille, apartamenty - Cypr Północny

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.
La Isla Villas