Działka pod dom Ursynów

Warszawa, ul. Gawota,

cena:
1.200.000 ZŁ

Działka pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub w zabudowie bliźniaczej na zielonym Ursynowie, blisko ul. Puławskiej.

NR OFERTY:
1320042/WAW

wielkość

1009 m2

typ

Działka budowlana

POZWOLENIE NA BUDOWĘ

nie
01
02

działka na sprzedaż

opis

Działka foremna, prostokąt, z dwóch stron sąsiednia zabudowa jednorodzinna oraz zieleń. Dojazd drogą prywatną. Miejsce spokojne pomimo bliskości jednej z głównych dróg Warszawy oraz trasy S7. Front działki na zachód.

czemu wybrać to miejsce?

PROJEKT & LOKALIZACJA

Działka przy ul. Gawota, 100 m od ul. Puławskiej, w zielonym miejscu – idealna pod dom, również bliźniak lub bliźniak dwulokalowy – jako propozycja dla dewelopera na sprzedaż, możliwe usługi typu hostel lub biura, jest MPZP, media prąd i gaz w ul. Gawota, kanalizacja – wkrótce. 

Lokalizacja – prostopadła ulica do głównej ul. Puławskiej, gdzie mamy autobusy ZTM (dojazd do Metro Wilanowska w kilkanaście minut bus pasem). Blisko też szkoła, przedszkola, wjazd na trasę S7 – obwodnicę Warszawy. Dobry dojazd do Mokotowa, na lotnisko. W okolicy mamy tez basen i niewielkie jezioro. Vis a vis ul. Puławskiej miejsce na spacery po Lesie Kabackim.

zanim pojedziemy zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency