Działka w sercu Mazur pod inwestycję.

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

cena:
zapytaj o cenę

Działka z pozwoleniem na budowę kompleksu hotelowego. Piękna, malownicza okolica za Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad jednym z rynnowych jezior szlaku żeglownego.

NR OFERTY:
1320039/WAW

wielkość

51 HA

typ

Działka inwestycyjna

POZWOLENIE NA BUDOWĘ

tak
01
02

działka na sprzedaż

opis

Dwupoziomowa działka usytuowana jest nad brzegiem jednego z jezior, z 150 metrową linią brzegową. Jezioro wchodzi w skład Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, unikalnej atrakcji turystycznej oraz przyrodniczej Polski. Szlak jest traktem żeglownym, składającym się z ponad dwudziestu jezior połączonych ze sobą kanałami, udostępnionych dla jachtów i łodzi motorowych. Okolica bez zakładów przemysłowych, z dużą ilością lasów. Jezioro jest typu rynnowego o dnie w większości piaszczystym a powierzchni prawie 20.000.000 m2 i maksymalnej głębokości ok 30 m.

czemu wybrać to miejsce?

PROJEKT & LOKALIZACJA

Na realizację projektu zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę, z uwzględnieniem decyzji środowiskowej. 
Plan zagospodarowania przewiduje budowę kompleksu wypoczynkowego obejmującego hotel, domki i condohotel. W projekcie zaplanowano także budowę przystani dla jachtów i łodzi motorowych.

Najbliższa duża turystyczna miejscowość – 10 km, gdzie mamy pełną infrastrukturę turystyczną oraz stację PKP, gdzie zatrzymują się pociągi krajowe interCity.
Port lotniczy Olsztyn-Szymany 90 km.
Droga ekspresowa S61 (Via Baltica) – 30 km (ukończenie polskiego odcinka trasy łączącej Finlandię, Litwę, Łotwę i Polskę planowane jest na 2025 rok).

Droga ekspresowa S16 – 45 km – projekt w końcowej fazie budowy, Warszawa 225 km,
Trójmiasto 300 km. Podróż z Warszawy zajmie około 2 godzin, z Trójmiasta około 2,5 godziny,
co znacząco wpłynie na atrakcyjność projektu i znajdzie odzwierciedlenie w zainteresowaniu zarówno ze strony klientów krajowych, jak i zagranicznych dzięki szybkiemu dostępowi do międzynarodowych portów lotniczych
w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie.

zanim pojedziemy zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Joanna Filipiak

Real Estate Broker