Działka, Projekt domów przy polu golfowym.

Naterki, Pod Olsztynem,

cena:
1.000.000 ZŁ + vat

Działka z pozwoleniem na budowę domu w zabudowie bliźniaczej. Tuż przy polu golfowym - w stolicy polskiego golfa, blisko jeziora Naterskiego. Raj na Ziemi.

NR OFERTY:
1320040/WAW

wielkość

2015 m2

typ

Działka budowlana

POZWOLENIE NA BUDOWĘ

tak
01
02

działka na sprzedaż

opis

Działka położona jest tuż przy 18-dołkowym polu golfowym klasy mistrzowskiej. Projekt pola wykonała najstarsza na świecie firma architektów pól golfowych Hawtree Ltd. z Wielkiej Brytanii.  Mazury Golf & country Club to miejsce, gdzie spotykają się na rywalizacjach i ćwiczeniach miłośnicy tego sportu.

czemu wybrać to miejsce?

PROJEKT & LOKALIZACJA

Działka sprzedawana jest z gotowym projektem domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego tak, aby idealnie wpisywał się w okoliczny krajobraz. Projekt przewiduje dwa domy mieszkalne przy samym polu golfowym. Teren zielony wokół budynku oraz tarasy sprawdzą się jako miejsce idealnego wypoczynku, czemu sprzyja również spokojne i ciche otoczenie. Program użytkowy inwestycji charakteryzuje komfort oraz bezpieczeństwo- każdy lokal posiada garaż, przestrzenne pomieszczenia oraz wyposażenie w ekologiczne rozwiązania. Blisko działki mamy piękne jezioro Naterskie z plażą. Jest to okolica jak większość Mazur zielona, otoczona lasami i łąkami. Idealna do wypoczynku.

Naterki leżą 12 kilometrów od centrum Olsztyna, nad jeziorem Naterkowskim. Miłośnicy rowerowych wycieczek mogą tam dojechać z olsztyńskich Dajtek wiejską trasą, która ich zaprowadzi do Naterek przez Gronity i Kudypy. Inny środek lokomocji to busik albo samochód (droga Olsztyn – Ostróda). W Naterkach zatrzymuje się również pociąg. 


zanim pojedziemy zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Joanna Filipiak

Real Estate Broker