SALVA - apartamenty PREMIUM SAN PEDRO

cena:

od 540.000 EUR,

apartamenty:

77 - 166 m2,

tarasy:

11 - 178 m2,

pokoje:

2-4

realizacja:

IQ 2026 r

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Apartamenty nad morzem, wykończone wewnątrz, przygotowane dla nowych właścicieli. Korzystaj ze słońca, wypoczywaj w eleganckim miejscu, komfort & styl w san pedro.

OFFER NO:
1320071/ESP

nowe apartamenty w inwestycji premium?

APARTAMENTY & SŁOŃCE

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i wybierasz się na spokojny spacer, aby podziwiać wschód słońca nad Morzem Śródziemnym. Promenada, która znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od luksusowego apartamentu Salvia, łączy się na wschodzie z Marbellą, a na zachodzie z Esteponą. Nadmorska autostrada jest łatwo dostępna, łącząc się z Puerto Banús oddalonym o 5 km i Marbellą przez Golden Mile, zaledwie kilka minut dłużej.

Położony w samym sercu najbardziej pożądanego luksusowego miejsca na świecie, doświadcz całorocznego uroku najlepszego klimatu w Europie, szczycącego się średnią temperaturą 20°C i ponad 300 słonecznymi dniami rocznie. Obudź się w ciepłym śródziemnomorskim słońcu prawie każdego dnia w roku… Co przyniesie Twój dzień? 

Chcemy, abyś był częścią społeczności. Wspólne przestrzenie są ważnym elementem tej filozofii, od naszych nowoczesnych obszarów coworkingowych po orzeźwiającą strefę basenową, bujne ogrody i w pełni wyposażoną siłownię, wszystkie zaprojektowane w celu wspierania więzi, dobrego samopoczucia i poczucia przynależności wśród mieszkańców.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Niewiele luksusowych kompleksów apartamentowych klasy premium może pochwalić się jakością specyfikacji oferowaną w Salvia. Materiały i wyposażenie są na najwyższym poziomie, od klimatyzacji aerotermalnej po duże płytki podłogowe, designerskie kuchnie, najwyższej klasy urządzenia, armaturę łazienkową i armaturę w całych apartamentach. Szlachetne materiały, takie jak drewno i kamień, uzupełniają współczesny design, zachęcając do naturalnego ciepła.

Czemu to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Koncepcja Salvia polegała na stworzeniu ekskluzywnej przystani w odległości kilku kroków od wybrzeża Costa del Sol, reprezentującej nowoczesną ewolucję w luksusowym mieszkaniu w niezrównanej lokalizacji.

Salvia na nowo definiuje luksusowe mieszkanie w niezrównanej lokalizacji. Zaprojektowana z myślą o holistycznym samopoczuciu i stworzona przez renomowanych architektów T10, ta inwestycja GRUPO ABU jest architektonicznym cudem w regionie. Jego nowoczesny design, obfita zieleń z rodzimymi roślinami i zrównoważone udogodnienia łączą się płynnie, wyznaczając złoty standard luksusu i spokoju.

Nasz ekskluzywny kompleks apartamentów oferuje wyrafinowane udogodnienia dostosowane do wymagających osób. Począwszy od 2 do 4 sypialni, apartamentów i penthouse’ów, z przestronnymi wnętrzami o powierzchni do 195 m2 i wspaniałymi tarasami o powierzchni do 189 m2, każdy apartament jest świadectwem współczesnego designu i elegancji. Wszystkie nieruchomości będą miały co najmniej jedno miejsce parkingowe i komórkę lokatorską wliczone w cenę. Nasze wspólne obszary są nie mniej imponujące, zanurz się w najnowocześniejszych udogodnieniach, takich jak dedykowana przestrzeń coworkingowa dla nowoczesnych profesjonalistów, punkty ładowania pojazdów elektrycznych dla osób dbających o środowisko, kryty basen z podgrzewaną wodą oraz w pełni wyposażona siłownia i spa. Kompleks będzie całkowicie ogrodzony, z wejściem bezpieczeństwa i bramą kontrolną.

Lokalizacja: SAN PEDRO, pomiędzy Esteponą a Marbellą

KONCEPCJA ŻYCIA NAD MORZEM
Salvia jest przykładem doskonałości projektu i architektonicznej precyzji. Obejmujący zarówno formę, jak i funkcję, współczesny styl jest podkreślony przez zastosowanie najwyższej jakości naturalnych materiałów i skrupulatną dbałość o szczegóły. Bujne nasadzenia harmonijnie przeplatają się z projektem, dodając spokojny dotyk natury. Dzięki przestronnym tarasom i solarium priorytetowo traktujemy zarówno styl, jak i przestrzeń. 

Jakość jest naszą zasadą. Skrupulatnie wybieramy najlepsze materiały, zapewniając najwyższej jakości osprzęt i wyposażenie, w tym ekskluzywne marki armatury kuchennej i łazienkowej. Zastosowanie dużych płytek podłogowych i wyrafinowany dotyk naturalnych kamieni dodatkowo podkreślają nasze przywiązanie do luksusu i trwałości.

Sypialnie płynnie łączą styl z funkcjonalną elegancją. Przemyślane elementy projektu, takie jak wbudowane oświetlenie i wbudowane szafy z wewnętrznym oświetleniem, zwiększają przestrzeń, a obszerne garderoby zwiększają wygodę. Rozległe sypialnie główne, podkreślone oknami sięgającymi od podłogi do sufitu, prowadzą na szerokie tarasy, uosabiając harmonijne połączenie komfortu i wyrafinowania.

Życie na Costa del Sol toczy się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki godnemu pozazdroszczenia klimatowi w tej części świata. Salvia zaprasza na zewnątrz dzięki rozległym oknom, które zalewają wnętrze naturalnym światłem. Z widokiem na bujne ogrody krajobrazowe i wspaniały basen, szerokie tarasy oferują zachęcające przestrzenie do relaksu w ciszy lub cieszenia się niezapomnianymi chwilami z przyjaciółmi lub rodziną.

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.
Hiszpania Costa del Sol Marbella mieszkania

Więcej informacji na temat inwestycji:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency