Luksusowe apartamenty przy polu golfowym.

inwestycja to kompleks w spokojnym otoczeniu naturalnego parku. Łączy on w sobie urok i spokój z bliskością do tętniących życiem centrów Marbelli, Benalmádeny i Malagi.

OFFER NO:
1320072/ESP

cena:

od 341.500 EUR,

apartamenty:

75 - 132m2,

tarasy:

22 - 193 m2,

pokoje:

2-4,

realizacja:

IQ 2026r,

Apartamenty na sprzedaż Marbella

nowe apartamenty w inwestycji premium?

APARTAMENTY & SŁOŃCE

Proponowana tutaj inwestycja to kompleks w spokojnym otoczeniu naturalnego parku. Łączy on w sobie urok i spokój z bliskością do tętniących życiem centrów Marbelli, Benalmádeny i Malagi. Alcaidesa, często nazywana „bramą do Morza Śródziemnego”, położona jest w pobliżu Cieśniny Gibraltarskiej. Długie odcinki piaszczystych plaż oraz zielone pofałdowane pola golfowe, z widokami na Skałę Gibraltarską i Afrykę, tworzą spektakularne tło dla tego spokojnego i prestiżowego miejsca. 

Pole golfowe La Hacienda w Andaluzji jest jednym z bardziej malowniczych i luksusowych miejsc do gry w golfa w tym regionie Hiszpanii. Charakteryzuje się wyjątkowym designem, który harmonijnie łączy naturalne piękno andaluzyjskiego krajobrazu z nowoczesnymi elementami infrastruktury golfowej. Położone w sercu Andaluzji, pole golfowe La Hacienda otoczone jest malowniczymi widokami, w tym wzgórzami i naturalnymi zbiornikami wodnymi, co dodaje uroku całemu obiektowi.

GOLF 

Klub golfowy często chwalony jest za doskonałe utrzymanie zarówno fairwayów, jak i greenów, co jest kluczowe dla zapewnienia najlepszych warunków gry.

Dodatkowo, La Hacienda oferuje szereg udogodnień, w tym elegancki klub z restauracją, w której podaje się lokalne specjały, a także sklep golfowy z szeroką gamą sprzętu. Goście mogą również skorzystać z profesjonalnych lekcji golfa, co czyni to miejsce idealnym zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

Czemu to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Ciepła woda użytkowa będzie wytwarzana przez panele słoneczne przy wsparciu elektrycznego zasobnika zainstalowanego w każdym mieszkaniu. Panele zostaną zainstalowane na dachach budynków. Elektryczne ogrzewanie podłogowe zainstalowane w głównych łazienkach. Instalacja klimatyzacji. Oświetlenie LED we wszystkich pomieszczeniach. Żaluzje aluminiowe z napędem typu monoblock zainstalowane w oknach sypialni. Wanny marki VILLEROY BOCH lub podobnej. Parawany prysznicowe i nawannowe ze szkła hartowanego. Baterie jednouchwytowe w umywalkach, zawory termostatyczne w prysznicach/wannach firmy HANSGROHE lub podobnej. Brodzik prysznicowy wykonany z żywicy z wkładem mineralnym. Lustra we wszystkich łazienkach i toaletach. Lustra przeciwmgielne z oświetleniem pośrednim w głównej łazience. 

Kuchnia: Najwyższej jakości meble kuchenne w kolorze białym. – Oświetlenie pośrednie na szafkach górnych i wyspie/półwyspie. Płyta indukcyjna zintegrowana z blatem roboczym lub wyspą. Dostarczona zostanie najwyższej jakości pralko-suszarka 

Lokalizacja:  LA ALCAIDESA

Na terenie obiektu zaplanowano kontrolowany dostęp dla pieszych. Wstępna instalacja systemu CCTV w częściach wspólnych. Oświetlenie zewnętrzne z czujnikami obecności. Główny basen z dostępem do plaży. Basen dla dzieci. Bar przy basenie. Jacuzzi. Plac zabaw na świeżym powietrzu. Wodny plac zabaw dla dzieci. Siłownia na świeżym powietrzu. W późniejszych etapach powstanie kryta siłownia z sauną, strefa coworkingowa, boisko do gry w petanque, szachy na świeżym powietrzu, stół do tenisa stołowego, platforma do jogi i medytacji.

Apartamenty na sprzedaż Marbella - Serenity

Apartamenty na sprzedaż Marbella

Apartamenty na sprzedaż Marbella - Serenity

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.

Apartamenty na sprzedaż Marbella - Serenity

SERENITY - apartamenty Hiszpania Costa del Sol, apartamenty przy polu golfowym

Więcej informacji na temat inwestycji:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency