Cena:

1.299.000 zł,

Dom:

141 m2,

Działka:

600 m2,

Pokoje:

6,

typ:

segment,

rok budowy:

2023

Nowy gotowy dom

Elegancko wykończony z dużym ogrodem dom dla rodziny w zielonym miejscu pod Warszawą.

NR OFERTY:
1320062/WAW

podstawowe informacje o domu.

opis nieruchomości

Nowy dom dopiero wybudowany i właśnie wykończony wewnątrz. Ma aż sześć pokoi i garaż. Salon z widokiem na duży, urządzony już ogród. Do tego garaż i miejsce postojowe na drugi samochód na podjeździe. Pokoje również z garderobą. Każde pomieszczenie ma okno, dzięki czemu dom jest znakomicie doświetlony.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Dom to dwie kondygnacje i trzecia kondygnacja do własnej aranżacji, gdzie możemy dodatkowo wygospodarować kolejne 30 m2 na pokój i łazienkę. Na parterze gabinet przy salonie. Duży garaż i pomieszczenie gospodarcze. Salon na trzy strony świata, a kuchnia z oknem tak zaprojektowana, aby móc ją nieco wydzielić od salonu. Kuchnia z nową, solidną zabudową, piekarnikiem i zmywarką.

Lokalizacja: Głosków to miejscowość położona 20 minut od Warszawy, z zabudową jednorodzinną, a proponowane miejsce to osiedle domów szeregowych. Stąd blisko mamy do szkoły i przedszkola, dojazd do Warszawy nowo wybudowaną trasą. Mamy także mnóstwo miejsc na wycieczki rowerowe lub piesze, rzekę w okolicy czy miejsca, gdzie można się kąpać. Również w pobliżu (15 minut do przystanku na piechotę) autobus komunikacji miejskiej ZTM, którym dojedziemy do Metra Wilanowska.

zanim pojedziemy dom zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency