Parterowy dom leśna okolica

Cena:

1.300.000 zł,

Dom:

157 m2,

Działka:

1000 m2,

Pokoje:

4,

typ:

wolnostojący,

rok budowy:

2003

Nowy gotowy dom

Urocze miejsce otoczone zielenią drzew. Winorośl w ogrodzie, wygodny dom wkomponowany w zaciszne miejsce pod Warszawą.​

NR OFERTY:
1320019/WAW

podstawowe informacje o domu.

opis nieruchomości

Rozłożysty dom parterowy, z trzema sypialniami, dwiema łazienkami, spiżarnią i salonem z kominkiem. Mamy też dodatkową powierzchnię, dotychczas niezagospodarowaną – poddasze, gdzie nowi właściciele mogą urządzić kolejne np dwa pokoje. 

Przed domem taras częściowo zadaszony, a obok ogródek ziołowy i pnącza winorośli.

 Przy domu duży garaż z dodatkowym gabinetem na np. pracownię, z łazienką i niewielkim miejscem na aneks kuchenny. 

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

W domu w salonie możemy korzystać z kominka lub kozy, kuchnię ze spiżarnią obecnie otwartą na salon – można dowolnie zamknąć.

Dom jest niezwykle przytulny, a działka zielona, otoczona drzewami, oraz dojrzałymi winoroślami.

Przy domu mamy wolnostojący garaż z dodatkowymi pomieszczeniami do wykorzystania (łazienka, pokój, pomieszczenie techniczne). Na poddaszu budynku jeszcze można wykorzystać przestrzeń na schowek.
W salonie ogrzewanie podłogowe, w oknach rolety zewnętrzne, media: kanalizacja, woda miejska, gaz obecnie instalacja z butli. Dodatkowo na działce jest studnia głębinowa.

Lokalizacja: Bobrowiec w tej części to otoczenie drzew. Dom wkomponowany w drzewa iglaste i brzozy. Niedaleko szkoły, stadnina koni, basen, sklepy czy kawiarnia i piekarnia. Przy głównej ulicy mamy komunikację ZTM. Po drugiej stronie ulicy część lasu. Jednocześnie nowo otwarty węzeł pozwala na szybki wjazd na trasę do Warszawy, a stąd już dosłownie 5 minut jazdy trasą na warszawskie Okęcie lub w przeciwnym kierunku szybko dostaniemy się np do Krakowa. 

zanim pojedziemy dom zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency