mieszkanie w kamienicy + basen + sauna

cena

641.000 zł,

wielkość

34,67 m2,

pokoje

2,

piętro

0 z 4,

garaż

nie,

winda

tak,

rok budowy

1907 (2023),

Basen, SPA w odrestaurowanej kamienicy z 1907 roku. Mieszkanie to gratka dla tych, którzy cenią sobie i klimat Krakowa i chcą mieszkać blisko samego Rynku.

NR OFERTY:
1320027/KRK

podstawowe informacje o mieszkaniu

opis nieruchomości

Mieszkanie jest wysokie – ponad 3,12m, co umożliwi również montowanie antresol lub aranżację, która jest niedostępna dla właścicieli mieszkań w nowym budownictwie. Część dostępnych w tej inwestycji lokali ma balkony i tarasy. Co jest nietypowe dla kamienic – również wyposażono budynek w windę. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznego miejsca na parking samochodu. Umożliwiamy także montaż klimatyzacji. Mieszkanie proponowane tutaj to dwa oddzielne pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka. Znajduje się na parterze. Możemy zaproponować jeszcze inne lokale  w tej kamienicy.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Jest to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa zaledwie 1000m od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek powstał na początku XX wieku i swoją architekturą doskonale wpisuje się w klimat krakowskich kamienic. Nieruchomość składa się z dwóch lokali usługowych oraz osiemnastu apartamentów z balkonami, tarasami lub widokiem na pobliskie kamienice i zieleń.

Inwestycję charakteryzuje wysoki standard, zarówno materiałów użytych do wykończenia jak i nowoczesnych zastosowań instalacyjnych.

Kamienica znajduje się w fantastycznej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa przy cichej i spokojnej ulicy zaledwie kilkadziesiąt metrów od dzielnicy Stare Miasto.
Nieruchomość położona jest w dzielnicy Grzegórzki zapewniając łatwy dostęp do Rynku Głównego i krakowskiego Kazimierza, a więc kilkuset restauracji i kawiarni idealnych na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Miłośnicy spacerów i terenów zielonych docenią bliskość Plant, Ogrodu Botanicznego, Parku Strzeleckiego czy Bulwarów Wiślanych.
W bliskiej odległości mieści się wiele szkół podstawowych, liceów oraz uczelni wyższych m.in. Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska i Akademia im. Frycza-Modrzewskiego.

zanim pojedziemy mieszkanie zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Inga Wituszyńska – Górniak

Real Estate Broker