mieszkanie w odnowionej kamienicy

cena

679.000 zł,

wielkość

35,31 m2,

pokoje

2,

piętro

2 z 5,

garaż

nie,

winda

nie,

rok budowy

1928 (2023),

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową inwestycję przy ul. Mitery w historycznej dzielnicy Krakowa jaką jest Stare Podgórze.

NR OFERTY:
1320028/KRK

podstawowe informacje o mieszkaniu

opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową inwestycję przy ul. Mitery w historycznej dzielnicy Krakowa jaką jest Stare Podgórze. W tym projekcie możemy zaproponować mieszkania dwupokojowe, w standardzie deweloperskim lub też na życzenie możemy wykończyć wnętrza pod klucz i umeblować je.
W kamienicy mamy 15 stylowych mieszkań o wielkości od 30 do 50 m2.
Tutaj proponujemy mieszkanie dwupokojowe na parterze. Jest to salon z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. 

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Kamienicę wybudowano w 1928 roku. Obecnie przechodzi gruntowną modernizację, efektem czego będą zupełnie nowe apartamenty i bardzo wysoka jakość mieszkań. Nad modernizacją pracuje zespół składający się z doświadczonych architektów i projektantów, dzięki którym tworzona jest przestrzeń premium zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym.

Wierzymy, że sztuka odgrywa ważną rolę w codziennym życiu, dlatego w naszym budynku znajdować się będą elementy podkreślające jej wartość. Nasi rezydenci będą mieli możliwość obcować z dziełami różnorodnych artystów. Liczymy, że uda nam się stworzyć inspirujące otoczenie.

Mieszkania w inwestycji są sprzedawane w stanie deweloperskim, co oznacza, że są już wykończone pod względem surowym, a ich wystrój i aranżacja wnętrz zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji przyszłych właścicieli. W każdym z mieszkań znajdują się m.in. instalacje elektryczne i hydrauliczne, okna i drzwi zewnętrzne, a także przyłącza do sieci telewizyjnej i internetowej. 

Dzięki takiej formie sprzedaży, nowi właściciele mają możliwość samodzielnie dostosowania wykończenia i aranżacji wnętrz do swoich potrzeb i preferencji. Istnieje również możliwość wyboru dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak meble kuchenne, podłogi czy armatura łazienkowa, co pozwala na stworzenie unikalnego i spersonalizowanego wnętrza.

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Krakowa – Stare Podgórze, Mieszkania zapewniają szybki i łatwy dostęp do centrum oraz innych ważnych punktów na mapie miasta.

zanim pojedziemy mieszkanie zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Inga Wituszyńska – Górniak

Real Estate Broker