Segmenty - Dawidy Bankowe

Cena:

od 949.000 zł,

Dom:

125-131 m2,

Ogród:

61-219 m2,

Pokoje:

5,

Oddanie:

I kw.2024

Domy pod Warszawą: Pięć pokoi, miejsca na dwa auta, ogródek i dobra komunikacja z Warszawą czy to autobusem, pociągiem SKM czy to samochodem.

NR OFERTY:
1320003/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Każdy z proponowanych segmentów to trzy poziomy. Na parterze mamy salon z otwartą kuchnią i łazienką. Z salonu wyjście na ogródek. Piętro to trzy sypialnie z kolejną łazienką. Poddasze, gdzie zostało przewidziane miejsce na pokój (lub też dwa pokoje) i łazienkę przyda się rodzinom, które potrzebują dodatkowego miejsca nie tylko na przechowywanie rzeczy, ale na np. pokoje dla dzieci czy np. siłownię domową.

Ilość pokoi: 5,
Garaż: miejsce naziemne przed budynkiem – na dwa samochody

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Mamy dwa rodzaje segmentów na sprzedaż: nieco większy środkowy o wielkości 131 m2 z ogródkiem nieco ponad 61m2 oraz dwa skrajne po około 125 m2 z większymi ogrodami. Każdy segment ma zapewnione dwa miejsca postojowe przed domem. Na terenie osiedla planowana jest również wewnętrzna strefa zieleni o powierzchni ok 913 m2, przeznaczona do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla. Łącznie osiedle składać się będzie z 30 segmentów budowanych w dwóch etapach.

Osiedle ma zapewniony dostęp do wszystkich mediów: gaz miejski, woda miejska oraz kanalizacja. Każdy segment wyposażony jest w piec gazowy z zasobnikiem. Okna mamy trzyszybowe z PVC w kolorze grafitu, natomiast okna dachowe drewniane. Ocieplenie styropianem 20 cm, dach ocieplony wełną mineralną, co umożliwi w szybki sposób przygotowanie górnej kondygnacji do zamieszkania. Domy będą miały też dostęp do szybkiego internetu światłowodowego.

Lokalizacja: Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy w miejscowości Dawidy Bankowe. Segmenty pozwolą mieszkańcom na korzystanie z uroków podmiejskiego spokoju, zachowując korzyści wynikające z bliskości infrastruktury miasta. W odległości ok 2 km od osiedla znajdziemy malownicze Jezioro Zgorzała, boisko piłkarskie, a w odległości poniżej 1 km kluby jeździeckie oraz basenDojazd do Warszawy do centrum handlowego Galeria Mokotów zajmuje mniej niż 15 minut. Szybko dostaniemy się stąd także do kolejki SKM i pociągiem w dalsze dzielnice Warszawy. Również blisko mamy las Kabacki, czy dla osób podróżujących samolotem dojazd na lotnisko.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency