Dom parterowy na zalesionej działce,

Cena:

1.215.000 zł,

Dom:

132+60 m2,

Działka:

1100 m2,

Pokoje:

5-6

Oddanie:

II kw.2024,

Niecodzienne miejsce, wtopione w leśny klimat. Domy jednorodzinne - tylko wolnostojące. Projekt zaplanowany tak, aby cieszył oko oraz był komfortowy dla mieszkańców.

NR OFERTY:
1320069/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Dom, to parterowa propozycja powiększona o poddasze, które w najwyższym punkcie ma 3,1m. To powierzchni użytkowej 132 m2, a powierzchni całkowitej 170 m2. Do tego należy doliczyć 60 m2 poddasza, gdzie pełnowymiarowa przestrzeń dodatkowo powiększy dostępne miejsce.

Wchodząc do domu miniemy wiatrołap z miejscem na szafy na okrycia wierzchnie i buty. Dalej po lewej stronie mamy dobrze doświetloną trzema oknami kuchnię. Pomieszczenie możemy zostawić otwarte na jadalnię lub zamknąć je oddzielając od reszty powierzchni. Duży salon z miejscem na kominek, panoramicznymi oknami, dalej łazienka i trzy pokoje. Dalej kolejna łazienka i pomieszczenie techniczne.

Możemy także zaadoptować poddasze. Specjalnie ocieplenie domu przygotowano i na stronie i połaci dachowych, dzięki czemu pomieszczenie na poddaszu nie będzie traciło ciepła.

Dom stoi na działce 1100 m2. 

Ilość pokoi: 5 lub 6,
Garaż wolnostojący – na życzenie dodatkowo – wiata lub zabudowany 

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Dom stoi przy drodze asfaltowej – nowo położona nawierzchnia. Brama wjazdowa z asfaltu i 40 m dojazd własną wewnętrzną drogą. Obok domu mamy sąsiednie podobne, również nowe i na podobnych działkach.

Wszystko tutaj wkomponowane jest w zieleń drzew – Łoś pod Warszawą. To propozycja dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko cichego miejsca pod Warszawą. Każdy z domów to inny projekt, który zawsze jest dokładnie przemyślany tak, aby wydobyć z budynku oraz miejsca jak najwięcej.
Jeśli nie lubią Państwo drzew i cienia sosen, a brak Biedronki w zasięgu wzroku to straszna strata, ten projekt nie będzie dla Państwa. Domy, które tu powstają mają służyć przez lata i przez te wszystkie lata widok za oknem ma to być piękna zieleń, zielona trawa i śpiew ptaków. Każdy z mieszkańców, którzy zdecydowali się dołączyć do grona właścicieli domów w tym niezwykłym miejscu ma swoją zadbaną enklawę ciszy i spokoju.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Na życzenie domy można wyposażyć w panele fotowoltaiczne.

Media: prąd, woda miejska, szambo.

Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Łoś, w odległości 10 km od Piaseczna, 29 km od centrum Warszawy. Lokalizacja naszych domów gwarantuje bezproblemową komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej S7. 

 

W miejscowości mamy też autobus, którym można dojechać i do Piaseczna i do Prażmowa. Obok osiedla znajduje się również przystanek autobusu szkolnego, którym dzieci mogą dojechać do pobliskiej szkoły. W miejscowości mamy sklepy, chociaż dużych marketów tutaj jeszcze brakuje. Blisko mamy też rzekę Jeziorkę, mnóstwo lasów, stadninę koni. Jest tu sporo miejsc na wyprawy rowerowe, spacery oraz inne formy wypoczynku pod miastem.

 

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

zakup bez prowizji, bez podatku PCC.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency