Domy - Nowa Iwiczna

Cena:

od 794.000 zł,

Dom:

od 97,06 m2,

działka:

400 m2,

Pokoje:

4,

Oddanie:

II/III kw.2025

Dwa budynki a w nich po dwa lokale. Potrzebujesz mieć dom dobrze skomunikowany z Warszawą - tutaj masz i SKM i ZTM a także w kilkanaście minut dojedziesz trasą S7 na Mokotów.

NR OFERTY:
1320081/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Każdy z proponowanych segmentów to dwa lub trzy poziomy. Na parterze mamy salon z otwartą kuchnią i WC. Z salonu wyjście na ogródek. Piętro to trzy sypialnie z łazienką. W wersji podstawowej poddasze oddajemy w formie przestrzeni do własnej aranżacji. W wersji powiększonej kondygnację poddasza oddajemy z dwoma pokojami dodatkowymi i pomieszczeniem technicznym/ łazienką. Czyli w zależności od potrzeb będą Państwo mieć dom 4 lub 5 a nawet 6 pokojowy.

Ilość pokoi: 4 (5-6)
Garaż: na jeden samochód plus miejsce na podjeździe.

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Domy oddane zostaną w stanie deweloperskim.


Działka przypadająca na lokal to 400m2. Media dostępne: kanalizacja, woda miejska, prąd, gaz. Lokale będą miały ogrzewanie podłogowe.

Osiedle ma zapewniony dostęp do wszystkich mediów: gaz miejski, woda miejska oraz kanalizacja. Każdy segment wyposażony jest w piec gazowy z zasobnikiem. Okna mamy trzyszybowe z PVC. 

Lokalizacja:Lokalizacja to ul. Kielecka/ul. Sadowa w Nowej Iwicznej.
Do inwestycji dojazd nową ulicą, oświetloną, którą dojdziemy w kilka minut na stację SKM i dojedziemy do Warszawy. Mamy też autobus ZTM.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera bez prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency