Eleganckie, domy - Powsin zastruże

Cena:

od 1.620.000 zł,

Dom:

149 m2,

Działka:

360-573 m2,

Pokoje:

5,

Oddanie:

II kw.2025

Klasyczne, ponadczasowe domy przy jeziorze w powsinie. następny etap osiedli na warszawskim wilanowie. rozpoczęła się sprzedaż domów.

NR OFERTY:
1320082/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Nowe Domy Powsin Zastruże to osiedle czterech domów bliźniaczych to domy zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby klientów. Oddajemy do dyspozycji trzy kondygnacje: na parterze widny salon, kuchnię w aneksie lub w opcji nr 2 jako oddzielne pomieszczenie, WC oraz garaż. Pomieszczenia doświetlone dużymi oknami. Na piętrze mamy cztery sypialnie, w tym masterbedroom z łazienką i garderobą. Kolejna kondygnacja to przestrzeń na kolejną, piątą sypialnię lub przestrzeń pod pracownię czy salę kinową.

Dom: 4-5 sypialni

Garaż: w bryle budynku na jeden samochód.

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Osiedle w formie otwartej, czyli ogrodzone zostaną ogrody, ale wjazd na ulicę dojazdową zostanie w formie otwartej po to, aby nie ograniczać dostępnej przestrzeni.

Przed domem zaparkujemy dodatkowo dwa samochody.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, przygotowaną instalację pod fotowoltaikę oraz możliwość zainstalowania rekuperacji.

Lokalizacja: Wilanów a dokładniej Powsin to zielone okolice, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się zielenią, bliskością Wisły, gdzie można spacerować, jeździć na rowerze oraz po prostu wypoczywać. Ulica Latoszki dochodzi do głównej ul. Rosochata, przy której mamy przystanek autobusów miejskich jadących do Metra. Przy tej ulicy, zaledwie kilka minut od osiedla mamy przedszkole, a w odległości 3 minut jazdy samochodem mamy szkołę podstawową. Sklepy także w bliskiej okolicy. Możemy stąd wybrać się na wycieczki do pobliskiego Ogrodu Botanicznego lub do Konstancina – Jeziornej na tężnie, gdzie również mamy pod dostatkiem miejsc na spacery wśród zieleni.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency