Bliźniak - Lesznowola-Nowa Wola

Cena:

920.000 zł,

Dom:

125 m2,

Działka:

ok.200 m2,

Pokoje:

5,

Oddanie:

II kw.2024

Domy z dobrym dojazdem do Warszawy, wyposażone w rekuperację, pompę ciepła, panele fotowoltaiczne, z garażami i ogrodami.

NR OFERTY:
1320087/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Dom to 125m2 powierzchni użytkowej, a całkowitej 172m2. Każdy z proponowanych lokali to dwa poziomy. Na parterze salon z jadalnią oraz widna kuchnia.  Obok łazienka oraz pomieszczenie kotłowni. Do pomieszczeń mieszkanych wchodzimy przez wiatrołap, gdzie zmieści się szafa. Stąd też przechodzimy do garażu.

Piętro natomiast to cztery sypialnie. Z każdej sypialni wyjście na zadaszony balkon. Mamy też dużą, widną łazienkę. 

Ilość pokoi: 5,
Garaż: w bryle budynku

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Osiedle to 21 lokali w domach dwulokalowych realizowane wg projektu Dom w klematisach pracowni Archon. 

Osiedle ma zapewniony dostęp do wody miejskiej oraz kanalizacji. Budynki wybudowane są z bloczków betonowych H+H. Każdy dom wyposażony jest w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, rekuperację, panele fotowoltaiczne.  Okna mamy trzyszybowe z PVC. Ocieplenie styropianem Termo Organika 20 cm. Domy będą miały też dostęp do szybkiego internetu światłowodowego.

Osiedle ogrodzone, każdy lokal wyposażony w domofon.

Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2024 roku.

Lokalizacja: Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy w miejscowości Nowa Wola przy Lesznowoli. Segmenty pozwolą mieszkańcom na korzystanie z uroków podmiejskiego spokoju, zachowując korzyści wynikające z bliskości infrastruktury miasta. W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się m.in szkoła, boiska, korty tenisowe, stadniny koni, placówki medyczne oraz sklepy.

Najbliższy przystanek autobusów ZTM to ok 300m, obok przystanku szkoła i przedszkole. Szybko też dojedziemy do pobliskiego węzła trasy S7 skąd już kilka minut do Warszawy. Natomiast do stacji PKP/SKM mamy 5-6 minut autem (Stacja Nowa Iwiczna) 

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency