Segmenty na sprzedaż Grójec Głuchów

Cena:

520.000 zł,

Dom:

83 m2,

Działka:

ok 350 m2,

Pokoje:

4,

Oddanie:

III kw.2025

Klasyczne, ponadczasowe domy przy jeziorze w powsinie. następny etap osiedli na warszawskim wilanowie. rozpoczęła się sprzedaż domów.

NR OFERTY:
1320090/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Ta kameralna inwestycja to zaledwie trzy segmenty w zacisznym miejscu przy ul. Polnej w Głuchowie.  Każdy dom to cztery pokoje w tym na parterze salon z aneksem kuchennym (Aneks również z oknem), oraz WC. Na piętrze mamy trzy sypialnie i łazienkę.  Pomieszczenia nie mają skosów dzięki czemu cała dostępna powierzchnia może zostać wykorzystana.

Dom: 3 sypialnie

Garaż: dwa miejsca postojowe przed budynkiem.

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Inwestycja na końcu niewielkiej drogi zapewni spokój i brak przejeżdzających samochodów pod oknem. Ściana drzew obok to duży plus dla Państwa, bo dzięki niej wypoczywamy lepiej po dniu pracy.

Za domem ogród na który wychodzimy z salonu. Przed domem przygotowane podjazdy na samochody. Ogrody zostaną ogrodzone. 

Domy wybudowane zostaną z gazobetonu, ocieplone styropianem. Na całej powierzchni mamy ogrzewanie podłogowe oraz przygotowane wyjście pod instalację fotowoltaiczną. Ogrzewane będą piecami gazowymi, a na życzenie można zainstalować pompę ciepła.

Lokalizacja: Głuchów to niewielka miejscowość tuż pod Grójcem jadąc w kierunku Warszawy główną trasą. Ulica Polna, na skraju miejscowości ma dobry wjazd na trasę dzięki czemu szybko dostaniemy się do Grójca czy też do Stolicy. Dojazd do szkoły, przedszkola czy lokalnego sklepu to również kilka minut.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency