Apartament z ogrodem Łazienki królewskie

Warszawa, ul. 29 listopada.

cena:
1.330.000 zł

Unikatowa prestiżowa inwestycja w centrum Warszawy w sąsiedztwie jednego z najwspanialszych kompleksów parkowych Europy – Łazienek Królewskich.

NR OFERTY:
1320020/WAW

wielkość

56,34 m2

pokoje

2

piętro

0 z 4

garaż

tak

winda

tak

rok budowy

2022
Apartament mieszkanie Warszawa Centrum, apartament z ogrodem
01
02
03
04

APARTAMENT na sprzedaż

opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament,  ulokowany w luksusowym apartamentowcu  tuż przy Łazienkach Królewskich. Apartament na parterze, z dużym ponad 100 m2 ogrodem, to dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Wyposażony został w system inteligentnego domu Smart Home. Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym – rodzinne miejsce płatne dodatkowo 170.000 zł.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Budynek ma pięć kondygnacyji. Rezydencja mieści 64 apartamenty. Posiada dwie klatki schodowe, lobby recepcyjne przy wejściu oraz garaż podziemny na 95 miejsc. Do dyspozycji mieszkańców są komórki do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenie na rowery. Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu. Przestrzeń przystosowana jest do treningów i wyposażona w szereg przyrządów sportowych. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami. Budynek z certyfikatem Breeam.

Dwie minuty spacerem od Rezydencji znajdują się Łazienki Królewskie – miejsce magiczne i wielobarwne, gdzie współistnieją wielka sztuka i zachwycająca przyroda. W pobliżu Rezydencji znajduje się także Park Agrykola, jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów zielonych Warszawy. Znajdują się tu kort tenisowy oraz boiska – do piłki nożnej, do siatkówki i do koszykówki. To także wymarzona przestrzeń do biegania. Na skarpie sąsiadującej z parkiem znajduje się Zamek Ujazdowski, będący siedzibą Centrum Sztuki Współczesnej. W okolicy Rezydencji mają swoje siedziby instytucje publiczne i ambasady, których obecność podkreśla prestiż lokalizacji.

zanim pojedziemy apartament zobaczyć

galeria zdjęć

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Joanna Filipiak

Real Estate Broker