Bobrowiec dom na sprzedaż - Gaja,

Cena:

od 1.039.000 zł,

Dom:

120 m2,

Działka:

600 m2,

Pokoje:

5,

Oddanie:

4 kw.2025

Dom idealny dla rodziny. Widny, wygodny, w spokojnej okolicy. Co więcej - personalizowany dla każdego klienta. Jeden lub dwa miejsca garażowe. Zielone sąsiedztwo.

NR OFERTY:
1320105/WAW

Bobrowiec dom na sprzedaż - Gaja

nowy dom & wykończenie

Dom proponowany tutaj to jeden z dwóch projektów idealnych dla rodziny. Niewielki, ale zaprojektowany tak, aby na wszystko starczyło miejsca. Na parterze oprócz salonu, aneksu kuchennego i WC znalazło się miejsce także dla dodatkowego gabinetu – czy to dla gości, czy to na biuro.  Widny salon, z dużym oknem tarasowym na całą ścianę wpuszcza dużo światła do pomieszczenia. Dodatkowo zaprojektowany garaż (którego nie ma na załączonej wizualizacji projektu bazowego), to praktyczna modyfikacja projektu, która została wliczona już w cenę domu. 

Ilość pokoi: 5,
Garaż: jedno lub dwu stanowiskowy (opcja dodatkowa)

W podstawowej wersji mamy:

  • Na parterze salon z otwartą widną kuchnią, WC, kotłownię lub łazienkę. Tutaj też mamy garaż na jeden samochód.
  • Piętro to trzy pokoje w tym garderoba przy masterbedroom, duża, widna łazienka. Poddasze pozostaje nieużytkowe. Ważne: na piętrze pokoje nie mają skosów, zatem mamy pełną powierzchnię do wykorzystania.
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

Bobrowiec dom na sprzedaż - Gaja

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Dom budowany jest z ceramiki – Porotherm. 
Dajemy tutaj możliwość dokonania zmian wnętrz lub elewacji. Każdy budynek jest personalizowany tak, aby spełnił wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców. Część zmian wykonamy w cenie.

W standardzie proponujemy ogrzewanie podłogowe, piec gazowy, trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach cieplnych. 

Dom proponujemy na  działce 600m2. Niewiele domów w tej okolicy będzie miało taką działkę. Dom ukończony będzie ok 1 – 1,5 roku od podpisania umowy.

Do tego proponujemy:

  • WYKOŃCZENIE WNĘTRZA POD KLUCZ
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • KLIMATYZACJĘ
  • POMPĘ CIEPŁA

Media dostępne to prąd, woda miejska, gaz, kanalizacja. 

PROCES ZAKUPU

1.Zakup części działki (stają się Państwo właścicielami i działki i wszelkich naniesień już na początku inwestycji. Nie ma tu zatem przeniesienia notarialnego własności po zakończeniu budowy.

2. Podział działki – oddzielna własność

3. Budowa domu w czternastu etapach

4. Przekazanie dokumentacji.

Wszelkie formalności są po stronie wykonawcy.

Lokalizacja: Bobrowiec, ul. Trzech Dębów

Okolica Bobrowca jest zielona, szkoła niedaleko (1,7km), przedszkole, sklepy, przystanek autobusu miejskiego 737 (autobus jeździ do Metro Stokłosy), L5. Należy tu dodać, że odkąd otworzyli nową trasę S7 można dostać się do Warszawy bez konieczności stania w korku na ul. Puławskiej. Mamy bezpośredni wjazd na trasę, ale trasa jest na tyle daleko, że nie słychać jej z domu, ani nie widać. Widać za to las. W pobliżu jest stadnina koni, fitness klub i basen.

To zdecydowanie zielona okolica, na wzór niedaleko położonej Magdalenki. Otulina Warszawskiego Obszaru Chronionego, okoliczne lasy, z Górkami Szymona, znanymi w okolicy z miejsca do wypoczynku, to mnóstwo miejsc na spacery czy wycieczki rowerowe.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Bobrowiec dom na sprzedaż - Gaja

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od właściciela - bez prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency