Dom wolnostojący rezydencja,

Cena:

od 1.363.000 zł,

Dom:

229 m2,

Działka:

1000-1218 m2,

Pokoje:

6,

Oddanie:

4 kw.2024 /1 kw.2025

Elegancki klasyczny projekt domu wolnostojącego. Zielona okolica i nowa zabudowa przy lesie. Blisko Warszawy z możliwością szybkiego i wygodnego dojazdu do Stolicy.

NR OFERTY:
1320060/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Dom jest projektem pracowni MG Projekt. Popularny wśród klientów, zaprojektowany z myślą, aby była możliwość wprowadzenia zmian zgodnie z potrzebami przyszłych mieszkańców. Powierzchnia użytkowa liczona z garażem i kotłownią to 177 m2, powierzchnia całkowita to 230 m2.

Ilość pokoi: 6,
Garaż: jedno lub dwu stanowiskowy

W podstawowej wersji mamy:

  • Na parterze salon z półotwartą widną kuchnią, przy kuchni spiżarnia, WC, narożna jadalnia i salon, który można wydzielić lub pozostawić w opcji open space. Obok dodatkowy pokój, kotłownia. Tutaj też mamy garaż na jeden samochód.
  • Piętro to cztery pokoje, dwie duże łazienki i garderoba przy masterbedroom. Natomiast na poddaszu dodatkowa przestrzeń idealna do przechowywania rzeczy.
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Dom budowany jest z ceramiki – Porotherm. 
Domy budowane są dla klienta wymagającego, tak więc dajemy możliwość w cenie dokonania zmian wnętrz lub elewacji. Każdy budynek jest personalizowany tak, aby spełnił wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców. 

W standardzie proponujemy ogrzewanie podłogowe, piec gazowy, trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach cieplnych. 

Projekt to dwa pełne piętra bez skosów. Na poddaszu można wygospodarować dodatkową powierzchnię lub nawet piętro. Nad garażem również znajdzie się miejsce na dodatkowe pomieszczenie. 

Domy proponujemy na kilku działkach po około 900 – 2000m2 w okolicy Piaseczna lub w Warszawie. Jeśli macie Państwo także swoją działkę lub upatrzoną działkę – możemy się jej także przyjrzeć.

Dom ukończony będzie ok 1 – 1,5 roku od podpisania umowy.

Obecnie proponujemy dom na działkach w Bobrowcu ul. Brzozowa lub na działce w Jesówce. Mamy też w ofercie Głosków. Cały czas poszerzamy ofertę.

  • dom ul. Brzozowa 1.363.000 zł (wersja podstawowa z jednym garażem)
  • dom Jesówka 1.206.000 zł (wersja podstawowa z jednym garażem)

Więcej szczegółów prosimy o kontakt z biurem. Prześlemy szczegółową ofertę.

Do tego proponujemy:

  • WYKOŃCZENIE WNĘTRZA POD KLUCZ
  • BUDOWĘ SAUNY
  • BUDOWĘ BASENU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • KLIMATYZACJĘ
  • GOTOWY OGRÓD

Media dostępne to prąd, woda miejska, gaz, kanalizacja. 

Okolica Bobrowca jest zielona, szkoła niedaleko (1,7km), przedszkole, sklepy, przystanek autobusu miejskiego 737 (autobus jeździ do Metro Stokłosy), L5. Należy tu dodać, że odkąd otworzyli nową trasę S7 można dostać się do Warszawy bez konieczności stania w korku na ul. Puławskiej. Mamy bezpośredni wjazd na trasę, ale trasa jest na tyle daleko, że nie słychać jej z domu, ani nie widać. Widać za to las. W pobliżu jest stadnina koni, fitness klub i basen.

To zdecydowanie zielona okolica, na wzór niedaleko położonej Magdalenki. Otulina Warszawskiego Obszaru Chronionego, okoliczne lasy, z Górkami Szymona, znanymi w okolicy z miejsca do wypoczynku, to mnóstwo miejsc na spacery czy wycieczki rowerowe.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od właściciela - bez prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency