Segmenty pod Warszawą Dawidy

-Dawidy Bankowe, ul. Kwiatów Polnych

To wygodne miejsce dla rodziny, duży segment już od 929.000 zł . Każdy dom z ogrodem i miejscem na dwa auta. Domy idealne dla rodziny, która ma dosyć zgiełku miasta, ale potrzebuje dojeżdżać do Stolicy.

NR OFERTY:
1320003/WAW

powierzchnia domu

125 - 131 m2

powierzchnia ogrodu

61 - 219 m2

liczba pokoi

5

planowane oddanie

I kw. 2024 r - I etap, II kw. 2025 r - II etap
wizualizacja wnętrza segmenty na sprzedaż Dawidy Bankowe
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Każdy z proponowanych segmentów to trzy poziomy. Na parterze mamy salon z otwartą kuchnią i łazienką. Z salonu wyjście na ogródek. Piętro to trzy sypialnie z kolejną łazienką. Poddasze, gdzie zostało przewidziane miejsce na pokój (lub też dwa pokoje) i łazienkę przyda się rodzinom, które potrzebują dodatkowego miejsca nie tylko na przechowywanie rzeczy, ale na np. pokoje dla dzieci czy np. siłownię domową.

NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Mamy dwa rodzaje segmentów na sprzedaż: nieco większy środkowy o wielkości 131 m2 z ogródkiem nieco ponad 61m2 oraz dwa skrajne po około 125 m2 z większymi ogrodami. Każdy segment ma zapewnione dwa miejsca postojowe przed domem. Na terenie osiedla planowana jest również wewnętrzna strefa zieleni o powierzchni ok 913 m2, przeznaczona do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla. Łącznie osiedle składać się będzie z 30 segmentów budowanych w dwóch etapach.

Osiedle ma zapewniony dostęp do wszystkich mediów: gaz miejski, woda miejska oraz kanalizacja. Każdy segment wyposażony jest w piec gazowy z zasobnikiem. Okna mamy trzyszybowe z PVC w kolorze grafitu, natomiast okna dachowe drewniane. Ocieplenie styropianem 20cm, dach ocieplony wełną mineralną, co umożliwi w szybki sposób przygotowanie górnej kondygnacji do zamieszkania. Domy będą miały też dostęp do szybkiego internetu światłowodowego.

MOŻEMY TAKŻE ZAPROPONOWAĆ:
klimatyzację
– system domu inteligentnego Smart Home który zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.
wykończenie domu pod klucz
wyposażenie domu w meble od polskich projektantów (do obejrzenia w showroom pod Warszawą)

Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy w miejscowości Dawidy Bankowe. Segmenty pozwolą mieszkańcom na korzystanie z uroków podmiejskiego spokoju, zachowując korzyści wynikające z bliskości infrastruktury miasta. W odległości ok 2 km od osiedla znajdziemy malownicze Jezioro Zgorzała, boisko piłkarskie, a w odległości poniżej 1 km kluby jeździeckie oraz basenDojazd do Warszawy do centrum handlowego Galeria Mokotów zajmuje mniej niż 15 minut. Szybko dostaniemy się stąd także do kolejki SKM i pociągiem w dalsze dzielnice Warszawy. Również blisko mamy las Kabacki, czy dla osób podróżujących samolotem dojazd na lotnisko.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency