Dom wolnostojący na pięknej działce.

- Łoś, ul. Polna.

cena:
1.000.000 zł

To enklawa domów jednorodzinnych, cisza zieleni połączona z nowoczesną architekturą w miejscu cichym, zielonym i na pewno eleganckim. Dla wymagającego klienta na kilku hektarach powstają domy wkomponowane w zieleń.

NR OFERTY:
1320025/WAW

powierzchnia domu

98,20 m2

powierzchnia działki

1000 m2

liczba pokoi

4

planowane oddanie

+ 7 miesięcy
Wykończenie domu pod klucz - wizualizacja wnętrza nowego domu w Krakowie
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Dom proponowany tutaj to klasyczna rozłożysta bryła wpasowująca się w widokową działkę. Proponujemy działkę 1000m2 położoną wśród innych podobnych, gdzie zadbane domy i wyrośnięte drzewa to enklawa ciszy i elegancji. 

Dom to cztery pokoje, z wyraźnie oddzieloną częścią salonu z kuchnią i częścią sypialni z garderobami i łazienka. Mamy też pomieszczenie gospodarcze bezpośrednio przy wejściu. Salon otoczony jest zaprojektowanym dużym narożnym tarasem.

NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Domy wkomponowane w zieleń drzew – Łoś pod Warszawą. To propozycja dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko cichego miejsca pod Warszawą. Każdy z domów to inny projekt, który zawsze jest dokładnie przemyślany tak, aby wydobyć z budynku oraz miejsca jak najwięcej.
Jeśli nie lubią Państwo drzew i cienia sosen, a brak Biedronki w zasięgu wzroku to straszna strata, ten projekt nie będzie dla Państwa. Domy, które tu powstają mają służyć przez lata i przez te wszystkie lata widok za oknem ma to być piękna zieleń, zielona trawa i śpiew ptaków. Każdy z mieszkańców, którzy zdecydowali się dołączyć do grona właścicieli domów w tym niezwykłym miejscu ma swoją zadbaną enklawę ciszy i spokoju.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Na życzenie domy można wyposażyć w panele fotowoltaiczne.

DOSTĘPNE TAKŻE DOMY 132m2, 190m2 na działkach 900 – 1500m2

MOŻEMY TAKŻE ZAPROPONOWAĆ:
klimatyzację
– system domu inteligentnego Smart Home który zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.
instalację sauny
wykończenie domu pod klucz
wyposażenie domu w meble od polskich projektantów (do obejrzenia w showroom pod Warszawą)

Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Łoś, w odległości 10 km od Piaseczna, 29 km od centrum Warszawy. Lokalizacja naszych domów gwarantuje bezproblemową komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej S7. Niedługo po otwarciu dalszego odcinka trasy dojazd do Stolicy zajmie kilkanaście minut.

W miejscowości mamy też autobus, którym można dojechać i do Piaseczna i do Prażmowa. Obok osiedla znajduje się również przystanek autobusu szkolnego, którym dzieci mogą dojechać do pobliskiej szkoły. W miejscowości mamy sklepy, chociaż dużych marketów tutaj jeszcze brakuje. Blisko mamy też rzekę Jeziorkę, mnóstwo lasów, stadninę koni. Jest tu sporo miejsc na wyprawy rowerowe, spacery oraz inne formy wypoczynku pod miastem.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency