Enklawa domów pod Warszawą,

Cena:

1.215.000 zł,

Dom:

170 m2,

Działka:

950 m2,

Pokoje:

5-6,

Oddanie:

II kw.2024,

Niecodzienne miejsce, wtopione w leśny klimat. Domy jednorodzinne - tylko wolnostojące. Projekt zaplanowany tak, aby cieszył oko oraz był komfortowy dla mieszkańców.

NR OFERTY:
1320068/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Dom, który proponujemy to dwa duże piętra, piękny taras z którego widać wokół zieleń, balkon, na którym rano można usiąść i w spokoju wypić poranną kawę. Okna duże, wysokie, niestandardowo duże, a pomieszczenia mają prawie 3m wysokości. To powierzchni użytkowej 170 m2, a powierzchni całkowitej 242 m2.

Parter to piękny, duży salon, z panoramicznymi oknami, narożnymi doświetleniami połączony z aneksem kuchennym. Pod schodami specjalnie zaprojektowany schowek. Na parterze także gabinet, duża łazienka i pomieszczenie techniczne. Oczywiście jest także duży garaż z dodatkowym wejściem. 

Piętro to sypialnia masterbedroom z prywatną łazienką. Wszystkie pokoje doświetlone dodatkowo oknami połaciowymi. Kolejno trzy sypialnie z łazienką. Z pokoi wychodzimy na duży zadaszony taras lub duży balkon.

Dom stoi na działce 950m2. Jest ogrodzony frontowym ozdobnym ogrodzeniem, a z pozostałych stron ogrodzeniem panelowym.

Ilość pokoi: 5 lub 6,
Garaż: jedno stanowiskowy

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

 

Dom stoi przy drodze asfaltowej – nowo położona nawierzchnia. Obok domu mamy sąsiednie podobne domy, również nowe i na podobnych działkach.

Wszystko tutaj wkomponowane jest w zieleń drzew – Łoś pod Warszawą. To propozycja dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko cichego miejsca pod Warszawą. Każdy z domów to inny projekt, który zawsze jest dokładnie przemyślany tak, aby wydobyć z budynku oraz miejsca jak najwięcej.
Jeśli nie lubią Państwo drzew i cienia sosen, a brak Biedronki w zasięgu wzroku to straszna strata, ten projekt nie będzie dla Państwa. Domy, które tu powstają mają służyć przez lata i przez te wszystkie lata widok za oknem ma to być piękna zieleń, zielona trawa i śpiew ptaków. Każdy z mieszkańców, którzy zdecydowali się dołączyć do grona właścicieli domów w tym niezwykłym miejscu ma swoją zadbaną enklawę ciszy i spokoju.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Na życzenie domy można wyposażyć w panele fotowoltaiczne.

Media: prąd, woda miejska, szambo.

 

Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Łoś, w odległości 10 km od Piaseczna, 29 km od centrum Warszawy. Lokalizacja naszych domów gwarantuje bezproblemową komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej S7. 

 

W miejscowości mamy też autobus, którym można dojechać i do Piaseczna i do Prażmowa. Obok osiedla znajduje się również przystanek autobusu szkolnego, którym dzieci mogą dojechać do pobliskiej szkoły. W miejscowości mamy sklepy, chociaż dużych marketów tutaj jeszcze brakuje. Blisko mamy też rzekę Jeziorkę, mnóstwo lasów, stadninę koni. Jest tu sporo miejsc na wyprawy rowerowe, spacery oraz inne formy wypoczynku pod miastem.

 

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency