Osiedle domów pod Warszawą

Cena:

1.160.000 zł,

Dom:

156-171 m2,

Działka:

480-600 m2,

Pokoje:

5,

Oddanie:

IV kw.2023

To osiedle domów z dobrym dojazdem do Stolicy. Każdy dom to bliźniak - jeden z trzech projektów o podobnym układzie, ale różnym wyglądzie - wybierz coś dla siebie.

NR OFERTY:
1320006/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Osiedle Czarowna to projekt domów o architekturze nowoczesnej stodoły. Starannie zaprojektowanie tak, aby funkcjonalne pomieszczenia połączyć z wygodą i znakomitym wyglądem. Wizualizacje znakomicie oddają rzeczywisty wygląd budynków. 

Każdy dom to pięć pokoi. Na parterze została wydzielona strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią i jadalnią, łazienką oraz gabinetem lub pokojem gościnnym. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, pralnia oraz łazienka. Każdy dom posiada garaż na jeden samochód oraz pomieszczenie techniczne.

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Kameralny charakter – Inwestycja zlokalizowana jest w cichej oraz bardzo bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie rozległych pół, łąk, zalesień i zabudowy jednorodzinnej. Duże działki – Każdy dom wybudowany jest na działce o powierzchni od 475 m2 do 600m2. Z każdego domu z salonu jest wyjście na taras wykonany z betonowych płyt tarasowych. Przed wjazdem do garażu pozostawiono dużo miejsca, aby zaparkować drugi samochód.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, przygotowaną instalację pod fotowoltaikę oraz rekuperację.

Smart-Home – System zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.

Praktyczne udogodnienia – Zostanie rozprowadzona instalacja alarmowa, teletechniczna z możliwością podłączenia internetu światłowodowego.

Lokalizacja: Miejscowość Bąkówka, w odległości 8 km od Piaseczna, 29 km od centrum Warszawy. To gwarantuje sprawną komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej „Puławska bis” oraz Alei Krakowskiej, która prowadzi do dróg S7 i S8. Obok osiedla znajduje się również przystanek linii autobusowej 727, która dojeżdża bezpośrednio do Warszawy. W odległości ok. 2-3 km znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia oraz poczta. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, tuż obok osiedla znajdują się stawy, las, dzięki którym możesz cieszyć się urokami przyrody, a jednocześnie bliskością miasta.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency