Domy pod Warszawą

- Bąkówka, ul. Czarowna.

Ceny od 1.160.000 zł. Domy pod Piasecznem z dużymi ogrodami to miejsce dla osób poszukujących spokoju, a jednocześnie potrzebujących dobrego dojazdu do Warszawy.

NR OFERTY:
1320006/WAW

powierzchnia domu

156 - 171 m2

powierzchnia działki

480 - 600 m2

liczba pokoi

5

planowane oddanie

IV kwartał 2023 r
Wizualizacja wnętrza dom pod Piasecznem - Bąkówka
01
02
03
04
Domy na sprzedaż
opis domów

Osiedle Czarowna to projekt domów o architekturze nowoczesnej stodoły. Starannie zaprojektowanie tak, aby funkcjonalne pomieszczenia połączyć z wygodą i znakomitym wyglądem. Wizualizacje znakomicie oddają rzeczywisty wygląd budynków. 

Każdy dom to pięć pokoi. Na parterze została wydzielona strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią i jadalnią, łazienką oraz gabinetem lub pokojem gościnnym. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, pralnia oraz łazienka. Każdy dom posiada garaż oraz pomieszczenie techniczne.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZycji.
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Kameralny charakter – Inwestycja zlokalizowana jest w cichej oraz bardzo bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie rozległych pół, łąk, zalesień i zabudowy jednorodzinnej. Duże działki – Każdy dom wybudowany jest na działce o powierzchni od 475 m2 do 600m2. Z każdego domu z salonu jest wyjście na taras wykonany z betonowych płyt tarasowych. Przed wjazdem do garażu pozostawiono dużo miejsca, aby zaparkować drugi samochód.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, przygotowaną instalację pod fotowoltaikę oraz rekuperację.

Smart-Home – System zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.

Praktyczne udogodnienia – Zostanie rozprowadzona instalacja alarmowa, teletechniczna z możliwością podłączenia internetu światłowodowego.

Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Bąkówka, w odległości 8 km od Piaseczna, 29 km od centrum Warszawy. To gwarantuje sprawną komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej „Puławska bis” oraz Alei Krakowskiej, która prowadzi do dróg S7 i S8. Obok osiedla znajduje się również przystanek linii autobusowej 727, która dojeżdża bezpośrednio do Warszawy. W odległości ok. 2-3 km znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia oraz poczta. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, tuż obok osiedla znajdują się stawy, las, dzięki którym możesz cieszyć się urokami przyrody, a jednocześnie bliskością miasta.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency