Domy Ursynów - Jeziorki Residence

powierzchnia domu

254 - 267 m2,

powierzchnia działki

310 - 566 m2,

liczba pokoi

6-7,

planowane oddanie

gotowe,

To nowo budowane kameralne osiedle domów w inwestycji Jeziorki Residence z widokiem na gwiazdy z tarasów na dachach i dużymi salonami gdzie panoramiczne okna łączą dom z ogrodem.

NR OFERTY:
1320008/WAW

01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Nowo budowane kameralne osiedle osiemnastu domów z widokiem na gwiazdy z tarasów na dachach i dużymi salonami gdzie panoramiczne okna łączą dom z ogrodem. A ogród też nie jest mały. Salon w formie open space z możliwością wydzielenia gabinetu to wolność wyboru dla Państwa. Działki już od 310 m2 do prawie 600 m2. Teraz mamy dla Państwa gotowe dwa domy.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Domy Ursynów - Jeziorki

lokalizacja & udogodnienia

Nasza propozycja to znakomicie zaprojektowane domy w sercu zielonego Ursynowa. Domy to osiedle dziewięciu budynków w zabudowie bliźniaczej czyli mamy do dyspozycji osiemnaście domów. Budowane są w kilku etapach. Obecnie do dyspozycji zostały nam dwa domy.

Dom to trzy kondygnacje z czego parter to ogromny salon w formie otwartej przestrzeni. Salon narożnym panoramicznym oknem łączy się z tarasem w ogrodzie. W salonie możemy zainstalować kominek (co nie jest standardem w obecnie dostępnych inwestycjach). Można też open space zmienić dzieląc przestrzeń na dodatkowy gabinet na parterze. 

Piętro to sypialnie z łazienkami i garderobą. Kolejne piętro to sypialnie – bo w budynku mamy sześć pokoi i można siódmy wygospodarować! Na ostatniej kondygnacji z sypialni mamy wyjście na duży taras, gdzie widok na pewno jest tym, co wyróżnia inwestycję.

W budynkach mamy wszystkie media, ogrzewanie gazowe. Ogrzewanie podłogowe plus kaloryfery. Gotowe tarasy powinny się Państwu spodobać. 

Zielona część Ursynowa to przede wszystkim niska zabudowa jednorodzinna, łąki, pola i Las Kabacki. Mamy miejsce na spacery. Komunikację autobusową, drogi – ul. Puławską do której z ulicy Jeziorki gdzie ulokowane zostało osiedle dojedziemy ul . Baletową. Tędy też dojedziemy do węzła trasy S7 i tu tuż szybko dotrzemy na lotnisko i do centrum Warszawy. W pobliżu także stacja PKP – Warszawa Dawidy, skąd dojedziemy do centrum Warszawy (I strefa). Miasto planuje uruchomienie SKM na tej trasie.

Także w najbliższej okolicy mamy szkołę i przedszkola, sklepy (chociaż nie pod samymi oknami), basen, klub fitness, Mc Donalds’a oraz restaurację American House. 

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Domy Ursynów - Jeziorki

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency