OSIEDLE DOMÓW PREMIUM

Siewna31, Katowice - Burowiec, ul. Siewna

To osiedle komfortowych domów w sercu zielonej okolicy w Katowicach w cenie od 1,38 mln zł. Duże ogrody, panoramiczne okna, świetnie rozplanowana przestrzeń.Domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej, bogato wyposażone i znakomicie wykonane.

powierzchnia domu

161 - 188 m2

powierzchnia działki

340 - 500 m2

liczba pokoi

5

planowane oddanie

IV kwartał 2023 r
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Siewna31 to domy, które zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców. Panoramiczne okna, które dobrze doświetlą wnętrza. Komfortowe, wysokie pomieszczenia 2,9m, otwarte kuchnie, master bedroom z szafą typu walk-in oraz zielone tarasy nad garażami. Architekci zaplanowali funkcjonalne pomieszczenia tak, aby połączyć komfort użytkowania z prostym, eleganckim wyglądem domu. Została tutaj wydzielona wydzielona strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią i jadalnią, łazienką. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie z garderobami i łazienkami, pralnia oraz łazienka. 

NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Kameralny charakter – Inwestycja to połączenie bogato wyposażonych domów z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych i rekreacyjnych oraz bliskością kluczowych ośrodków biznesowych, kulturalnych, sportowych i edukacyjnych Katowic. Jest to komfort przebywania blisko natury, bez rezygnacji z wielkomiejskiego stylu życia. Duże działki bowiem każdy dom wybudowany jest na działce o powierzchni od 340 m2 do 500m2. 

Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, przygotowaną instalację pod fotowoltaikę, instalację pod klimatyzację, rekuperację, rolety zewnętrzne antywłamaniowe we wszystkich pomieszczeniach. Mamy tutaj także stacje uzdatniania wody. 
W standardzie kompletna instalacja udogodnień z możliwą rozbudową infrastruktury SMART. Dzięki systemowi Appartme (Smart Home), zarządzanie mieszkaniem odbywa się w sposób wygodny i nowoczesny. System zapewni możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.

Osiedle położone jest w historycznym Oberdorf, czyli Górnej Wsi są to okolice kościoła na Burowcu, jedne z najbardziej zielonych terenów w okolicy. Inwestycja klasy premium łączy kameralność lokalizacji z perfekcyjnym dostępem do ścisłego centrum Katowic. Ze swojego komfortowego i nowoczesnego domu dojedziesz do katowickiego Spodka zaledwie w kilka minut. W pobliżu zlokalizowane są także szkoły, przedszkola, banki, sklepy, punkty handlowo-usługowe, a także miejsca kultury i rozrywki.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Inga Wituszyńska – Górniak

Real Estate Broker