Konstancin - Osiedle Domów Premium

- Lipova Living, Konstancin - Jeziorna, ul. Lipowa

Propozycja nowych domów na prestiżowym, osiedlu w sercu Konstancina, wśród alei okazałych lip. To jedyny w swoim rodzaju, inspirujący design domów skierowany do osób, które poszukują rodzinnego domu, o niebanalnej architekturze i komfortowo rozplanowanej przestrzeni.

NR OFERTY:
1320002/WAW

powierzchnia domu

293 - 327 m2

powierzchnia działki

700 - 1530 m2

liczba pokoi

6-7

planowane oddanie

gotowe
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

To domy idealne, dopracowane w każdym szczególe. Nowoczesny, modernistyczny styl, staranne wykończenie, udogodnienia, panoramiczne okna, loftowe wnętrza, przestrzeń rozplanowana z dbałością o wszystkie elementy, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe, duże garaże na dwa auta i do tego duże prywatne ogrody to propozycja dla wymagającego klienta. Lipova Living to komfortowe domy premium, które już gotowe czekają na nowych właścicieli. 

Obecnie zostały cztery domy o wielkości ok 315 m2, na działkach ok.700 m2 każdy.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Wnętrza domów charakteryzują się niemal nieograniczoną przestrzenią: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,17 m, a piętro 2,96 m. W miejscu, gdzie znajdują się schody, wysokość wynosi około 6,5 metra.

Materiały zostały skrupulatnie dobrane pod kątem jakości i wytrzymałości.

Elewacje utrzymane są w jasnej tonacji i pokryte wysokiej klasy materiałami, w tym ponad 3-metrowymi płytami ze spieku kwarcowego. Charakteryzuje się on nie tylko wytrzymałością i nowoczesnej klasy designem, ale także niebywałą odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia, zarysowania i odbarwienia. Spadek dachów został zakryty attykiem.

Wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone, dzięki dużym przeszkleniom. Eleganckie, wysokie na 2,90 m okna stanowią luksusową dekorację i pozwalają w pełni korzystać z dziennego światła. Całości dopełnia wysokiej klasy stolarka okienna i delikatne, szklane balustrady na tarasach.

Położenie osiedla Lipova Living w pobliżu ulicy Warszawskiej, tuż przy administracyjnej granicy Warszawy pozwala na sprawną komunikację ze stolicą oraz na szybki dojazd do centrum Konstancina. 200 metrów od osiedla mamy przystanek autobusowy, a dojazd na Ursynów i do stacji metra Kabaty zajmuje około 15 minut.

W sąsiedztwie osiedla, w promieniu znajdują się liczne sklepy i markety. W niecałe 3 minuty dotrzeć można samochodem do Centrum Handlowego Stara Papiernia, gdzie zlokalizowane są butiki, kawiarnie i restauracje.

Mieszkańcy mają do dyspozycji publiczne i prywatne przedszkola, Szkołę Podstawową nr 3 przy ul. Bielawskiej, a także placówki prywatne: prestiżową American School of Warsaw, montessoriańską Szkołę No Bell. W odległości 7 km położona jest kanadyjska The International School, a 10 km mamy do Wilanowa, gdzie siedziby mają brytyjska British Primary School, niemiecka Willy Brandt Schule, International European School, Polish British Academy of Warsaw, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Varsovia oraz Akademeia High School.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Joanna Filipiak

Real Estate Broker