ŁAZY DOMY NA KREDYT 2%

- Łazy, ul. Rubinowa.

Wygodna lokalizacja pod Warszawą. Domy w cenie 629.000 zł lub 680.000 zł. Domy kwalifikujące się pod program Kredyt 2% - zapraszamy do rezerwacji i zakupu. Na życzenie wykończenie wnętrz oraz projekt i realizacja ogrodu.

NR OFERTY:
1320042/waw

powierzchnia domu

74,60 - 79,00 m2

powierzchnia działki

80-200 m2

liczba pokoi

4

planowane oddanie

maj 2024 r
Wizualizacja wnętrza nowego domu na sprzedaż Józefosław
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

W inwestycji mamy na sprzedaż domy o powierzchni 75 m2 lub 79 m2. Każdy dom to cztery pokoje. Na parterze mamy salon, łazienkę i kuchnię i poręczny schowek. Piętro to trzy pokoje i duża łazienka. Poddasze możemy wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania. W jednym budynku mamy po cztery lokale, tak więc możemy wybrać strony świata, na które wychodzić będą okna naszych pomieszczeń.

Przed domem zaprojektowano miejsce postojowe na samochód.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

 

Dodatkowo oferujemy:

  • wykończenie wnętrza pod klucz, przygotowanie projektu przez projektanta, pełne wyposażenie w meble.
  • wykonanie mebli na wymiar
  • montaż klimatyzacji
  • rekuperację
  • projekt i wykonanie ogrodu

Dzięki współpracy ze znakomitymi polskimi projektantami mamy możliwość zaoferować Państwu meble dobrej jakości i w cenie, która nie przyprawia o ból głowy. Jeśli kochają Państwo zieleń i elegancję, to możemy zaproponować także aranżację i stworzenie ogrodu przy domu – na pewno będziecie Państwo mile zaskoczeni jaki efekt można osiągnąć dzięki doświadczeniu i umiejętnościom projektowania wspaniałych ogrodów.

Łazy osiedle domów na sprzedaż

W pobliżu mamy zielony Las Sękociński, ze ścieżkami rowerowymi, oraz mnóstwem miejsca na spacery. W najbliższej okolicy, w miejscowości Łazy, znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, lokalne sklepy, delikatesy, apteka, przychodnia, bank, pizzeria. W odległości zaledwie kilku kilometrów Port Janki – kompleksowe centrum handlowe z kinem, restauracjami, salą zabaw dla dzieci. Do centrum Warszawy niecałe 25 km z bardzo dobrym i szybkim dojazdem trasą S8. Dodatkowo przy ul. Łączności, tuż przy wjeździe na osiedle, znajduje się przystanek autobusowy linia L-3.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency