Luksusowe Apartamenty w Kameralnej Inwestycji

- Rumiana House II - Warszawa, ul. Rumiana.

Elitarna, kameralna inwestycja przeznaczona jest dla osób, które podążają za światowymi trendami, cenią nowoczesną architekturę, potrafią dostrzec styl i klasę. To międzynarodowy laureat nagrody prestiżowego konkursu International Property Awards 2022 – 2023 w kategorii Residential Development 2-9 Units.

NR OFERTY:
1320016/WAW

powierzchnia domu

277 - 299 m2

powierzchnia tarasów

68 - 100 m2

liczba pokoi

5-6

planowane oddanie

GOTOWE
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis APARTAMENTÓW

To architektoniczna awangarda i kameralny charakter zamknięte w nowoczesnej stylistyce. Ekskluzywna willa miejska to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta. W dwóch budynkach znajdą się  4 dwupoziomowe lokale o wielkościach od 277 do 299 m². Wnętrza zaplanowano w otwartej formule, aby dać przyszłym mieszkańcom szerokie możliwości aranżacyjne. Wysokie okna i duże przeszklenia zapewniają nie tylko wspaniałe widoki i dostęp do dziennego światła, lecz również potęgują wrażenie przestrzeni i nadają wnętrzom niepowtarzalnego i nowoczesnego stylu.

APARTAMENT PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

  • Przedstawione tutaj luksusowe apartamenty w tej kameralnej Inwestycji to światowej klasy design:
  • Kunsztownie wykonana elewacja ze spieku i szklane balustrady zabezpieczające okazałe tarasy.
  • Światowej klasy design
  • Dodatkowa przestrzeń na pomieszczenie techniczne.
  • Każdy apartament ma do dyspozycji dwa niezależne miejsca postojowe w hali garażowej na poziomie -1. Rampa zjazdowa jest ogrzewana.
  • Nowoczesna technologia Smart Home i multifunkcyjny wideomofon.
  • Windy dla apartamentów znajdujących się na wyższych kondygnacjach.
  • System rekuperacji z centralą wentylacyjną oraz podłogowe ogrzewanie wodne w całym domu.
  • Tarasy na dachach.

Niski Wilanów przypomina zieloną wyspę usytuowaną pomiędzy tętniącym na co dzień szybkim tempem życia Mokotowem,  a Miasteczkiem Wilanów z drugiej. To rejon zabudowy jednorodzinnej, odpowiedni dla cichych, podmiejskich willi. Niska, kameralna zabudowa zapewnia komfort mieszkania. 

Tak więc dzięki swojemu położeniu mieszkańcy willi będą mieć możliwość korzystania zarówno z chwili wytchnienia w otoczeniu natury, jak i z miejskich atrakcji i udogodnień warszawskiego Wilanowa.

Mamy tutaj Park Wilanowski z jeziorem Wilanowskim i Kanałem Sobieskiego, tereny zielone w Wilanowie Królewskim, a zwłaszcza w pobliskim rezerwacie przyrody Morysin oprócz tego rozbudowana na Wilanowie infrastruktura sportowo-rekreacyjna: liczne ścieżki rowerowe, z kolei z myślą o miłośnikach spacerów i Nordic walking zaaranżowano liczne urokliwe alejki spacerowe. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się nowoczesne centrum sportowe z basenem, halą sportową, boiskami piłkarskimi, kortami tenisowymi i squashem również niedaleko mamy pola golfowe.

Oddalony o krótki spacer Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie sam w sobie stanowi już nie lada atrakcję dla miłośników architektury.

W najbliższej okolicy mamy także zagraniczne ambasady Republiki Chile, Republiki Nigerii i kilkunastu innych państw. Rodziców niewątpliwie ucieszy fakt, iż w pobliżu znajdują się międzynarodowe szkoły z najlepszą renomą w Warszawie, kształcące również z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji