Rezydencje Premium

Magdalenka.

Ponadprzeciętny design, doskonałość projektu i troska o najmniejsze detale - projekt zdecydowanie Premium, zdecydowanie dla wymagającego Klienta.

NR OFERTY:
1320036/WAW

powierzchnia domu

300 - 367 m2

powierzchnia ogrodu

ok 1800 m2

liczba pokoi

5

planowane oddanie

II-III kw. 2024 r.
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

DOmy które proponujemy to enklawa ciszy, w której zaprojektowano sześć unikalnych domów, każdy nieco inny, każdy na nieco innej działce. Domy to cztery sypialnie, duży salon, strefa dzienna, sypialnie, a wszystko z ogromnymi panoramicznymi, aluminiowymi oknami.  Do tego zapewniono miejsce postojowe w dużym garażu na dwa samochody.  Każdy dom to ok 1800 m2 zielonej, zadrzewionej działki.

NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Pomieszczenia są tu wysokie na ok 3 m, w niektórych miejscach atrialny sufit to aż 6 m wysokości. Domy zintegrowane zostaną z otaczającym krajobrazem. Każdy nieco inny, ale wspólnie tworzą integralną całość. 

Zaprojektowane tak, aby spełniać standardy energooszczędnego domu

Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, ogrzewanie pompą ciepła, przygotowane instalacje pod panele fotowoltaiczne, pod instalację Smart Home, pod ładowarkę pojazdów elektrycznych, a także pod rolety zewnętrzne i instalację indywidualnego monitoringu. 

MOŻEMY TAKŻE ZAPROPONOWAĆ:
klimatyzację
– system domu inteligentnego Smart Home który zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.
wykończenie domu pod klucz dokładnie tak, jak zapragną nowi właściciele
wyposażenie domu w meble od polskich projektantów (do obejrzenia w showroom pod Warszawą).

W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy spożywcze, prywatne i publiczne żłobki, przedszkola, szkoły, a niespełna 10 minut zajmuje dojazd do centrum handlowego Janki.

Dzięki drodze ekspresowej – dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 25 min. W okolicy mamy także komunikację podmiejską i dobry dojazd na lotnisko Okęcie.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

Joanna Filipiak

Real Estate Broker