SŁOMIN - SEGMENTY NA SPRZEDAŻ

-ul. Janczewicka

- To kameralne osiedle domów w cenie od 689.000 zł, położone w podwarszawskiej miejscowości doskonale skomunikowanej z centrum miasta a jednocześnie blisko terenów zielonych i lasów.

NR OFERTY:
1320032/WAW

powierzchnia domu

81-116 m2

powierzchnia działki

100 - 300 m2

liczba pokoi

4

planowane oddanie

grudzień 2024 r
Wnętrze pod klucz - wizualizacja
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Na osiedlu 35 domów mamy do dyspozycji trzy typy:
A) dom 116,5 m2 w cenie 870.000 zł – to cztery pokoje z garażem.Na parterze mamy salon z kuchnią, łazienkę i garaż. Na piętrze natomiast są trzy pokoje w tym sypialnia z garderobą oraz duża, widna łazienka ponad 8,5m2.

B) w tym domu o wielkości 81 m2 mamy na parterze salon z kuchnią i łazienkę. Przed domem miejsce postojowe na samochód. Piętro to trzy pokoje i prawie 8 metrowa łazienka. Cena domu: 649.000 zł

C) ostatni typ to dom 97 m2 gdzie na parterze mamy salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Miejsce postojowe na auto znajduje się przed domem. Na piętrze są trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz duża łazienka. Cena:  800.000 zł.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

  • Wszystkie domy zostały przystosowane do montażu paneli fotowoltaicznych, wykorzystujących energię słoneczną do pozyskiwania energii dla domu.
  • Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w domach są sprzyjające środowisku pompy ciepła, odpowiedzialne za ogrzewanie budynków.
  • Każdy z domów w inwestycji wyposażony będzie w wydajne ogrzewanie podłogowe.
  • Za dostarczenie Internetu do domów odpowiedzialna jest instalacja światłowodowa, która gwarantuje jakość i bezproblemowy dostęp do Sieci.
  • Segmenty proponowane tutaj to obiekty utrzymane w nowoczesnej stylistyce, a zarazem funkcjonalne dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań.
  • Każdy dom jednorodzinny sprzedawany tutaj posiada ogródek (wielkość od 47 do 248 m2).
  • W sąsiedztwie osiedla znajdują się piękne, bogate przyrodniczo tereny, m.in. Las Sękociński, który jest lasem sosnowym z miejscami piknikowymi, kempingiem oraz szlakami pieszymi i trasami do jazdy rowerem górskim. Zielone okolice Magdalenki zachęcające do wypoczynku na łonie natury.

Łatwy dojazd do Warszawy.

Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu dotarcie zajmuje ok. 18 minut do Galerii Mokotów. Niewielka miejscowość Słomin to tylko ok 25 minut od centrum Warszawy.

W najbliższej okolicy znajdują się: sklepy, obiekty handlowe, usługowe oraz żłobki, przedszkola i szkoły (prywatne oraz państwowe). Zaledwie 700 m od osiedla mamy przystanek autobusów ZTM: 707, 721, 728. Stąd do Warszawy autobusem dojechać można w 15 minut.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency