Wilanów Domy Premium

Hampton Residence - Warszawa, ul. HlondA,

Modernistyczne, eleganckie rezydencje w cenie od 4.850.000 zł to propozycja dla osób ceniących wygodę i luksusowy styl życia. Duże ogrody, reprezentacyjne przyległe tereny świadczą o unikalności Hampton Residence.

NR OFERTY:
1320014/WAW

powierzchnia domu

250 - 360 m2

powierzchnia działki

550 - 1200 m2

liczba pokoi

5

planowane oddanie

III-IV kwartał 2024 r
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Przestrzeń każdego domu to na parterze salon z pięknymi panoramicznymi oknami i widokiem na ogród. Przy salonie aneks kuchenny oraz spiżarnia. Do salonu wchodzimy z holu. Jest też podręczne pomieszczenie gospodarcze i oczywiście toaleta. Na parterze mamy też duży garaż

Natomiast piętro to cztery sypialnie z garderobami i łazienkami oraz miejsce na pralnię. Poddasze to kolejne ok 20 – 25 m2 do własnej aranżacji. Tutaj możemy przygotować przestrzeń do wypoczynku, salę do ćwiczeń lub pracownię. 

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Projekt zakłada modernistyczne bryły budynków, elegancką kolorystykę utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i jasnego beżu. Rezydencje zostaną wykończone naturalnym kamieniem. Architekturę charakteryzują duże przeszklenia, dzięki którym przyszli właściciele będą mogli cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. Ogrody otaczające rezydencje będą idealnym miejscem komfortowego wypoczynku.

Wygodny dojazd do rezydencji zapewni reprezentacyjna aleja główna. Szeroka, efektowna, elegancka, z piękną zielenią stanowić będzie centralną oś inwestycji. Podkreśli elegancki i unikalny charakter osiedla.

Cały teren Hampton Residence Wilanów będzie ogrodzony, strzeżony oraz zamknięty. Przy wjeździe powstanie portiernia z kontrolą dostępu. Działki będą okalały wygodne alejki ze starannie zaplanowaną zielenią i elementami małej architektury. Monitoring terenu zapewni tak pożądane bezpieczeństwo, komfort i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Prestiżowa lokalizacja przy ulicy Hlonda w królewskiej dzielnicy pozwoli cieszyć się prywatnością i komfortem z jednoczesnym łatwym dostępem do bogatej infrastruktury oraz licznych atrakcji jakie oferuje Miasteczko Wilanów. To wygodny dojazd do centrum, do lotniska Chopina, do biznesowego centrum Mokotowa, szybki wyjazd z miasta dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy. To bezpośrednia bliskość wielu prestiżowych szkół i przedszkoli.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency