Solidne domy przy rzece,

Cena:

1.240.000 zł,

Dom:

195-198 m2,

Działka:

500 m2,

Pokoje:

5-6,

Oddanie:

I kw.2024

Domy, które wyróżniają się lepszym standardem w porównaniu z konkurencją. Projekt domów przemyślany, a działki z zaplanowanym widokiem na zieleń.

NR OFERTY:
1320057/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Domy w klasie premium. Dom to ponad 200m2 mierząc po podłodze. Wysokość sufitów to aż 3,2 m , co możemy spotkać w apartamentach lub domach o podwyższonym standardzie. Mamy do dyspozycji dwa ich rodzaje.

Pierwszy (A): to na parterze salon o wielkości 33 m2, jadalnia, wydzielona kuchnia jako osobne pomieszczenie z możliwością otwarcia przestrzeni. Jest też WC, pomieszczenie techniczne i garaż. Na parterze mamy także dodatkowy gabinet. Natomiast piętro to cztery pokoje, dwie garderoby oraz dwie łazienki. Łącznie 6 pokoi.

Drugi (B): to na parterze dwustrefowy salon, kuchnia, WC oraz pomieszczenie techniczne, a także garaż na dwa samochody. Piętro to podobnie jak w typie domu A, cztery sypialnie, dwie łazienki oraz dwie garderoby.

Każdy dom wybudowany jest na działce ok 550m2. Do wyboru 197 m2 powierzchni użytkowej lub 195,6 m2.

Ilość pokoi: 5 lub 6,
Garaż: jedno lub dwu stanowiskowy

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

 

Każdy dom ma swój ogród. Ogrody są tak zaprojektowane, aby wokół widok zieleni, pomagał odpocząć. Można podzielić na dwie strefy – bardziej prywatną oraz część, gdzie przez żywopłot przywitamy się z sąsiadem. Przed domem zaparkujemy kolejny samochód jeśli będzie taka potrzeba.

Zostałą zaprojektowana tutaj oświetlona droga wewnętrzna. Wjazd na teren będzie ogrodzony a wjazd przez bramę wjazdową to wygoda i bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Domy wybudowane są z wysokiej jakości ceramiki, są podłączone do mediów miejskich tj. kanalizacji, wodociągów, prądu i gazu oraz mają dostęp do światłowodu. Piecem gazowym zaplanowano ogrzewanie, ale przyszli właściciele mogą zmienić je na pompę ciepła. W całym domu położono ogrzewanie podłogowe. Górną kondygnację doświetlono dużymi oknami połaciowymi.

Przygotowano też instalację pod panele fotowoltaiczne – które na życzenie można zainstalować np. w połączeniu z klimatyzacją, którą także możemy dodatkowo zainstalować po zakupie domu. Jest możliwość także instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Lokalizacja: Położona na obrzeżach Wiązownej – Stefanówka. Bardzo zielona okolica – szczerze polecamy, bo od Warszawy jest niedaleko, a okolica zdecydowanie piękna. Jest to 1,5 km od centrum Wiązowna, a 5,9 km od Józefowa. Za osiedlem mamy piękną rzekę, wśród lasu iglastego. Miejsce na spacery, wycieczki rowerowe oraz zdrowy jogging. Za oknem również zieleń, w którą wkomponowane zostały domy.

Nie tylko zieleń jest ważna. Przy osiedlu mamy drogę którą dojedziemy w 20 minut do Stolicy. Autobus komunikacji miejskiej ZTM również 50 m od osiedla. Kilkadziesiąt metrów dalej sklep, szkoła, przedszkole a w najbliższym czasie powstanie też kameralne miejsce, gdzie zrobią Państwo podstawowe zakupy lub np. skorzystają z fitness?

Zapraszamy, domy będą gotowe w I kw. 2024 roku. Już teraz możemy oprowadzić i opowiedzieć o wnętrzach i całej inwestycji.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency