DOMY WIĄZOWNA - NAD RZEKĄ

Stefanówka

Świetnie zaprojektowane osiedle dużych domów z garażem, ceny od 1.160.000 zł. Blisko pod Warszawą. Zielono, mnóstwo miejsca na spacery blisko do Warszawy.

NR OFERTY:
1320057/WAW

powierzchnia domu

195 - 198 m2

powierzchnia działki

550 m2

liczba pokoi

5-6

planowane oddanie

I kwartał 2024 r
Domy jednorodzinne bliźniak na sprzedaż, Wiązowna
01
02
03
04

DOM NA SPRZEDAŻ

opis

Domy w klasie premium. Dom to ponad 200m2 mierząc po podłodze. Mamy do dyspozycji dwa rodzaje domów.

Pierwszy to sześć pokoi w tym gabinet dodatkowy na parterze oraz garaż na jeden samochód.
Drugi to pięć pokoi i garaż na dwa samochody.
Każdy dom wybudowany jest na działce ok 550m2. Do wyboru 197 m2 powierzchni użytkowej lub 195,6 m2.

czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Na tej przestrzeni znajdziemy duży widny salon z wydzieloną jadalnią o łącznie ponad 33 m2. Kuchnia, którą możemy oddzielić od salonu lub pozostawić jako wolna przestrzeń oraz toaleta. Stanowi to przestrzeń dzienną. Dół to też miejsce na pracę w gabinecie (opcja A) oraz garaż na samochód lub miejsce na dwa samochody (opcja B) i pomieszczenie na przechowywanie. Góra to duże sypialnie, dwie garderoby i dwie łazienki.

Co istotne. Pomieszczenia są wysokie na 3,2m2!

Ogrody są tak zaprojektowane, aby wokół widok zieleni, pomagał odpocząć. Można podzielić na dwie strefy – bardziej prywatną oraz część, gdzie przez żywopłot przywitamy się z sąsiadem. Przed domem zaparkujemy kolejny samochód jeśli będzie taka potrzeba.

Osiedle ma swoją oświetloną drogę. Wjazd na teren będzie ogrodzony a wjazd przez bramę wjazdową to wygoda i bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Domy wybudowane są z wysokiej jakości ceramiki, są podłączone do mediów miejskich tj. kanalizacji, wodociągów, prądu i gazu oraz mają dostęp do światłowodu. Piecem gazowym zaplanowano ogrzewanie, ale przyszli właściciele mogą zmienić je na pompę ciepła. W całym domu położono ogrzewanie podłogowe. Górną kondygnację doświetlono dużymi oknami połaciowymi.

Przygotowano też instalację pod panele fotowoltaiczne – które na życzenie można zainstalować np. w połączeniu z klimatyzacją, którą także możemy dodatkowo zainstalować po zakupie domu. Jest możliwość także instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Bardzo zielona okolica – szczerze polecamy, bo od Warszawy jest niedaleko, a okolica piękna. Jest to 1,5 km od centrum Wiązowna, a 5,9 km od Józefowa. Za osiedlem mamy piękną rzekę, wśród lasu iglastego. Miejsce na spacery, wycieczki rowerowe oraz zdrowy jogging. Za oknem również zieleń, w którą wkomponowane zostały domy.

Nie tylko zieleń jest ważna. Przy osiedlu mamy drogę którą dojedziemy w 20 minut do Stolicy. Autobus komunikacji miejskiej ZTM również 50 m od osiedla. Kilkadziesiąt metrów dalej sklep, szkoła, przedszkole a w najbliższym czasie powstanie też kameralne miejsce, gdzie zrobią Państwo podstawowe zakupy lub np. skorzystają z fitness?

Zapraszamy, domy będą gotowe w I kw. 2024 roku. Już teraz możemy oprowadzić i opowiedzieć o wnętrzach i całej inwestycji.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency