Wilanów osiedle eleganckich rezydencji

Art Garden, Warszawa, ul. Pamiętna

Osiedle luksusowych domów z prywatnym ogrodem rzeźb - ART GARDEN WILANÓW. Prywatne ogrody nawet 1000 m2 w Miasteczku Wilanów to zapowiedź komfortu i luksusowego wypoczynku wśród zieleni w Warszawie.

NR OFERTY:
1320011/WAW

powierzchnia domu

200 - 300 m2

powierzchnia działki

350 - 1000 m2

liczba pokoi

5-7

planowane oddanie

II kwartał 2024 r
01
02
03
04

Domy na sprzedaż

opis domów

Nowoczesna forma rezydencji z ogromnymi szklanymi płaszczyznami okien, szklanymi balustradami loggi i balkonów, do tego efektowne okładziny z najlepszych materiałów to znaki rozpoznawcze Art Garden Wilanów. Elegancja, prostota, najwyższa jakość i wyjątkowy styl zawarte zostały tutaj w doskonałej architekturze. To domy w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojące z prywatnymi ogrodami realizowane w najwyższym standardzie. Starannie zaprojektowana zieleń i oświetlenie podkreślają unikalny styl inwestycji i będą cieszyć oczy przyszłych mieszkańców.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
czemu wybrać to miejsce?

lokalizacja & udogodnienia

Art Garden Wilanów to nowoczesne, luksusowe domy, które powstają jako odpowiedź na rosnące oczekiwania Klientów. Bezpieczne, monitorowane osiedle z kontrolowanym systemem dostępu położone jest w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Pamiętnej.

W przestrzeni osiedla, znajdą się specjalnie zaprojektowane i wykonane nowoczesne rzeźby. Rozlokowane będą wzdłuż alei głównej, w starannie wybranych miejscach. Domy wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania technologiczne: pompy ciepła, rekuperację, aluminiowe okna HST.
W sprzedaży są domy premium o powierzchni od ok 200 do ponad 300 m2. Każdy z nich otoczony jest prywatnym ogrodem o powierzchni od ok 350 m2 do ok 1000 m2.
To ekskluzywne, zamknięte osiedle z efektowną aleją wewnętrzną biegnącą w centralnej części terenu. Starannie zaprojektowana zieleń i oświetlenie podkreślą unikalny styl inwestycji i będą cieszyć oczy przyszłych mieszkańców.
Na parterach domów znajdują się strefy dzienne, salony z aneksami kuchennymi, spiżarnie, pomieszczenia gospodarcze. Piętra to wygodne sypialnie, komfortowe gabinety, łazienki i garderoby. Wszystko staranie zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort życia.

Rzut pomieszczeń domu

Rzut pomieszczeń domu

Rzut pomieszczeń domu

Rzut pomieszczeń domu

Domy premium na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji w Wilanowie przy ulicy Pamiętnej w królewskiej dzielnicy pozwoli cieszyć się prywatnością i komfortem z jednoczesnym łatwym dostępem do bogatej infrastruktury oraz licznych atrakcji jakie oferuje Miasteczko Wilanów. To wygodny dojazd do centrum, do lotniska Chopina, do biznesowego centrum Mokotowa, szybki wyjazd z miasta dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy. To bezpośrednia bliskość wielu prestiżowych szkół i przedszkoli.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert ozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji