Czarnogóra - bałkańska perła

Odkryj Czarnogórę - bałkańskie nieruchomości.

CZARNOGÓRA – BAŁKAŃSKA PERŁA W EUROPIE

NIEZWYKŁA LOKALIZACJA

Czarnogóra jest jednym z najszybciej rozwijających się kierunków turystycznych na świecie w ostatnich latach. Ten niewielki i łatwo dostępny kraj ma w sobie wszystko. To miejsca o oszałamiającym pięknie. Połączenie różnorodnych krajobrazów na relatywnie niewielkim obszarze. Począwszy od surowego wnętrza lądu złożonego z majestatecznych szczytów, skompanych w bujnych zielonych lasach, czystych, zachwycających jezior i meandrujących rzek, niektórych o kolorach niecodziennego turkusu, wijących się wśród zboczy, po małe wioski rybackie, urokliwe stare miasta, lśniące zatoki, plaże i samotne zatoczki wzdłuż skalistych wybrzeży. Co więcej, w Czarnogórze znajdziemy miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, takie jak Kotor wraz z jego zabytkami i murami obronnymi otoczonymi wzniesieniami, wzdłuż najgłębszego fiordu Europy czy Park Narodowy Durmitor a w nim dolinę rzeki Tary, której naturalne piękno przyciąga i pozostawia niezapomniane wrażenia.

Jednocześnie ciepły Adriatyk, malownicze plaże i łagodny nadmorski klimat przyciągają turystów rokrocznie, a baza turystyczna wciąż rozwija się i oferuje jakość niejednokrotnie przewyższającą popularne od wielu lat destynacje wakacyjne.

Czarnogóra Boka Kotorska - miejsca w Czarnogórze

KORZYSTNY KLIMAT GOSPODARCZY

Co ciekawe, Czarnogóra przyjęła jako oficjalną walutę euro, a dążąc do jak najszybszego otrzymania statusu państwa członkowskiego Unii Europejskiej jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie, w połączeniu z niskimi podatkami i kosztami utrzymania, Czarnogóra oferuje korzystny klimat gospodarczy m.in. dla zagranicznych gości, którzy coraz częściej odnajdują Czarnogórę jako miejsce do życia lub jako drugi dom. Turystyka jest główną siłą napędową rozwoju gospodarczego, ze znacznym wzrostem rok do roku, napędzanym przez jasną, odważną wizję rządu i długoterminową strategię turystyczną, skoncentrowaną na rozwoju zrównoważonej infrastruktury turystycznej, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego krajobrazu i zasobów kraju.

Czarnogóra Durmitor - miejsca w Czarnogórze
Odkryj Czarnogórę - bałkańskie nieruchomości

BEZPIECZEŃSTWO I STABILNOŚĆ

Uzyskując niepodległość w 2006 roku, Czarnogóra jest dziś demokracją konstytucyjną. Z dużymi ambicjami, Czarnogóra może dołączyć do państw członków Unii Europejskiej w 2025 roku i jest jednym z najnowszych członków NATO.

Odkryj Czarnogórę - bałkańskie nieruchomości

GORĄCY PUNKT INWESTYCYJNY

Stając się właścicielem nieruchomości w Czarnogórze, można uzyskać zezwolenie na pobyt na okres jednego roku, które można odnawiać co roku. Konkurencyjne zyski z wynajmu, silny wzrost cen nieruchomości w czasie w połączeniu z surowym pięknem kraju i stabilnością gospodarczą wzmacniają argumenty przemawiające za inwestowaniem w Czarnogórze.

Odkryj Czarnogórę - bałkańskie nieruchomości

PROSTY PROCES ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI

Zakup i rejestracja nieruchomości to prosty proces. Inwestorzy zagraniczni i obywatele Czarnogóry są traktowani na równi. Kraj ma również przyjazne dla jachtów przepisy, otwierające łatwe przejście do jednego z najpiękniejszych miejsc żeglarskich na świecie. Dla żeglarzy urocze miejsca do spędzania czasu na jachcie, z coraz nowocześniejszą infrastrukturą to zalety, które koniecznie trzeba samemu sprawdzić. Nic tak nie potwierdzi prawdziwości powyższych słów jak osobiste spędzenie czasu w Czarnogórze i doświadczenie jej piękna i przyjaznego klimatu.

Odkryj Czarnogórę - bałkańskie nieruchomości

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT W CZARNOGÓRZE

Jeśli Czarnogóra, ten kierunek podróży, bałkańskie klimaty, pyszne jedzenie, znakomite wino oraz piękna przyroda i widok na morze Adriatyckie to kusząca propozycja zapraszamy na miejsce. Proponujemy kupno niewielkiego nowego apartamentu lub rozłożystej willi w miejscu bez wątpienia niespotykanym, w którym z pewnością zechcą Państwo zostać na dłużej.