Czarnogóra luksusowe domy i apartamenty

Turcja nowe apartamenty mieszkania

Luksusowe rezydencje i apartamenty w Czarnogórze

Odkryj piękno krajobrazu i wygodę w sercu Montenegro

Tutaj ciepły i słoneczny klimat śródziemnomorski łączy się z klimatem górskim – kontynentalnym, a góry, morze i jeziora przeplatają się dając możliwość odpoczynku nad pięknym błękitnym morzem i górskich wycieczek w bajecznych górskich krajobrazach. 

Pięć parków narodowych, górskie rzeki, krajobrazy zapierające dech w piersiach. Czarnogóra, mimo niewielkich rozmiarów oferuje wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, szczególnie jeśli krajobrazy, nie zniszczona natura i możliwość wyboru pomiędzy nadmorskimi kurortami, uroczymi zatokami, pięknymi górami i jeziorami chcą mieć Państwo w zasięgu ręki. Dobre drogi, łatwość dotarcia czy to samolotem czy to samochodem sprawia, że Czarnogóra to kierunek coraz bardziej doceniany przez turystów. Oprócz natury mamy nadmorskie kurorty tętniące życiem, z mnóstwem kafejek, klubów gdzie życie trwa całą dobę. Mamy też miejsca, gdzie bez tłumów możemy rozkoszować się ciepłem i słońcem. Popularność tego kierunku sprawia, że nieruchomości w Czarnogórze z powodzeniem kupowane są jako inwestycja kapitału, a rosnące ceny, na dziś jeszcze atrakcyjne dają możliwość osiągniecia atrakcyjnych zysków. Firmy, które na miejscu opiekują się naszymi apartamentami ułatwiają obsługę naszych nieruchomości, a zyski są alternatywą dla innych, krajowych inwestycji.

Kraj w którym góry wchodzą do morza - Montenegro

Budva, Bar - wybrzeże

Nadmorskie słoneczne kurorty, w których życie tętni całą dobę.

Kotor - Zatoka Kotorska

Najgłębszy fiord Europy, miejsce, gdzie co roku gości tysiące turystów, a jego piękno zachwyca niezmiennie.

Durmitor, Góry Przeklęte

Dziewicza natura wielkich gór, przeplatanych rwącymi, meandrującymi rzekami.

Czarnogóra luksusowe domy i apartamenty

APARTAMENTY i wille

Umożliwiamy Państwu bezpieczny zakup i partycypację w międzynarodowym projekcie przygotowanym przez światowego dewelopera przy udziale rządu Czarnogóry. Przeprowadzimy przez cały proces, oprowadzimy po okolicy, będziemy wsparciem na każdym etapie zakupu.

A jeśli potrzebują Państwo firmy która zajmie się wynajmem Państwa nowo zakupionego apartamentu – również możecie na nas liczyć.

Czarnogóra luksusowe domy i apartamenty

Oferta Luksusowych Domów i Apartamentów

Czarnogóra Lustica Bay – Peak

Luksusowe rezydencje przy polu golfowym Luksusowe rezydencje w zupełnie unikalnym projekcie miasta premium na zboczu wzgórza przy uroczej zatoce, z niesamowitymi widokami, własnym specjalnie zaprojektowanym polem golfowym na wzgórzu, prywatną...

Co powinniśmy wiedzieć...

Czarnogóra luksusowe domy i apartamenty

Turcja nowe apartamenty mieszkania

Więcej informacji na temat nieruchomości w Czarnogórze

JAMES HOUSE

Real Estate Agency