Luksusowe domy przy polu golfowym

Luksusowe wille w zupełnie unikalnym projekcie miasta na zboczu wzgórza przy uroczej zatoce, z niesamowitymi widokami, własnym specjalnie zaprojektowanym polem golfowym, prywatną mariną dla właścicieli apartamentów i jachtów.

OFFER NO:
1320102/MON

cena:

od 500.000 EUR,

apartamenty

100 - 169 m2,

luksusowe wille:

340 - 440 m2

realizacja:

IQ 2026 r

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Czarnogóra - Luksusowe domy przy polu golfowym?

LOkalizacja & Udogodnienia

Zatoka Luštica, położona jest na półwyspie Luštica w Czarnogórze, pomiędzy urokliwymi zatokami Trašte i Kotor. Jako tętniące życiem kosmopolityczne miejsce, Luštica Bay z dumą prezentuje niezwykłe miejsca światowego dziedzictwa UNESCO weneckiej Czarnogóry, dodając jej uroku. Luštica Bay to coś więcej niż tylko miejsce do zamieszkania, oferuje kompletny styl życia, obejmujący wyśmienitą kuchnię, zakupy, żeglarstwo i prawdziwe poczucie przynależności. Jest to najważniejsza nadmorska destynacja w Czarnogórze.

Półwysep słynie z wielowiekowych gajów oliwnych, malowniczych wiosek, zacisznych plaż i pięknych kryjówek. To tutaj można odkryć prawdziwą Czarnogórę i miejsce, w którym miejscowi żyją w harmonii z każdą porą roku.

THE PeakS - najbardziej luksusowa część projektu

The Peaks wznosi się od 130 m do 270 m nad poziomem morza. Łączy wyrafinowaną architekturę, wyjątkowe udogodnienia i wyjątkowe w cudownym naturalnym otoczeniu.
To ekskluzywne miejsce na zboczu wzgórza, oddzielone od reszty naszego projektu, ale połączone infrastrukturą i z dostępem do tętniącej życiem Zatoki Luštica. To miejsce, które inspiruje wyjątkowym poczuciem przynależności.

The Peaks to ekskluzywny kompleks domów z 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez legendarnego Gary’ego Playera. Golfiści i mieszkańcy doświadczą zapierającego dech w piersiach naturalnego widoku na lśniące Morze Adriatyckie i spektakularną zatokę Boka.To wizjonerski kurort o powierzchni 690 hektarów, starannie zaprojektowany w harmonii z tradycyjną śródziemnomorską architekturą i naturalnym krajobrazem. 

Poza polem golfowym właściciele mogą zrelaksować się na dziewiczych złotych plażach nad Morzem Adriatyckim, cieszyć się spacerami wśród natury lub odkrywać atrakcyjne okoliczne miejsca.

Czemu to miejsce?

REZYDENCJE & ARCHITEKTURA

Botanika jest główną dzielnicą The Peaks. Ta wyróżniająca się grupa apartamentów, kamienic golfowych i ekskluzywnych willi wyznaczyła nowy standard nieruchomości w Czarnogórze. Rezydencje z jedną do czterech sypialni zostały zaprojektowane z myślą o różnych stylach życia i wymaganiach. Każda rezydencja została starannie zaprojektowana w oparciu o zrównoważoną architekturę – z widokiem na na Adriatyk i czarnogórskie krajobrazy.
Panuje tu atmosfera harmonii z zielonymi obszarami wspólnymi, strefami rekreacyjnymi, bujną zielenią i skupiskami gajów oliwnych.

Rezydencje to połączenie stylowej tradycyjnej architektury Czarnogóry.
Zainspirowany tą tradycją, każdy dom został zaprojektowany z charakterystycznymi kamiennymi ścianami, które stanowią wizualną podstawę w przestrzeni życiowej. Klasyczne formy zostały wzbogacone i uzupełnione o najnowsze funkcje. Każda rezydencja jest pięknie oświetlona, jasna, wzbogacona zewnętrznymi przestrzeniami mieszkalnymi, promując holistyczny styl życia.

Niezrównane krajobrazy otaczają domy, bujnie porośnięte cyprysami, oleandrami, lawendą i rozmarynem, tworząc atmosferę spokojnych form i przyjemnego zapachu.
Jest to naturalne życie w najnowocześniejszym sensie, z budynkami, które wzmacniają, a nie dominują w krajobrazie.

Lokalizacja: Lustica Bay

Zaledwie kilka kroków od domu znajduje się tętniące życiem nabrzeże. Tu mamy słoneczne plaże, restauracje i nadmorskie salony. Zanurz się w świeżym morskim powietrzu i śródziemnomorskiej atmosferze, jedząc kolację na świeżym powietrzu i pijąc drinki lub spacerując wzdłuż tętniącej życiem promenady.

 

Botanika - townhouses

Townhouses - apartamenty botanika

Botanika jest główną dzielnicą The Peaks. Ta wyróżniająca się grupa apartamentów, kamienic golfowych i ekskluzywnych willi wyznaczyła nowy standard nieruchomości w Czarnogórze. Rezydencje z jedną do czterech sypialni zostały zaprojektowane z myślą o różnych stylach życia i wymaganiach. Każda rezydencja została starannie zaprojektowana w oparciu o zrównoważoną architekturę – z widokiem na na Adriatyk i czarnogórskie krajobrazy.
Panuje tu atmosfera harmonii z zielonymi obszarami wspólnymi, strefami rekreacyjnymi, bujną zielenią i skupiskami gajów oliwnych.

Rezydencje to połączenie stylowej tradycyjnej architektury Czarnogóry. Zainspirowany tą tradycją, każdy dom został zaprojektowany z charakterystycznymi kamiennymi ścianami. Klasyczne formy zostały wzbogacone i uzupełnione o najnowsze funkcje. Każda rezydencja jest pięknie oświetlona, jasna, wzbogacona zewnętrznymi przestrzeniami mieszkalnymi, promując holistyczny styl życia.

Niezrównane krajobrazy otaczają domy, bujnie porośnięte cyprysami, oleandrami, lawendą i rozmarynem, tworząc atmosferę spokojnych form i przyjemnego zapachu. Jest to naturalne życie w najnowocześniejszym sensie, z budynkami, które wzmacniają, a nie dominują w krajobrazie.

Domy emanują przestrzenią i przepychem. Oferują życie na wysokim poziomie, w atmosferze spokoju i niespotykanego klimatu. Wewnątrz znajdziemy niezrównany styl i wysoki standard nowoczesnego wyposażenia. 
Na zewnątrz zapewniono prywatny basen, wśród zielonego krajobrazu, a także czarujące przestrzenie do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rezydencje z trzema sypialniami, z których roztacza się niezakłócony panoramiczny widok na Adriatyk, oferują naprawdę wyjątkowe widoki. Połączenie wnętrz z otoczeniem, dzięki dwuskrzydłowym drzwiom i rozległym przestrzeniom na zewnątrz daje poczucie przestrzeni i obcowania z naturą na codzień.

Ponadto rezydencje mają zapewniony zadaszony parking, co zwiększa komfort mieszkania.
Na życzenie możemy jeszcze podnieść standard wykończenia wnętrza np parkiet, kominek, designerskie urządzenia kuchenne, prywatny garaż i wiele innych.

Luksusowe domy przy polu golfowym

Luksusowe wille przy polu golfowym

Domy Botanika z 3 i 4 sypialniami to oferta luksusowego życia, z panoramicznym widokiem na cudowny krajobraz morski Luštica i komfortową, zaciszną przestrzenią na wokół.
Dzięki wyjątkowemu projektowi architektonicznemu i powierzchni od 340 do 440 m2, te naprawdę wyjątkowe luksusowe rezydencje oferują płynne połączenie przebywania w domu z otoczeniem przyrody wtapiając te dwie części naszego życia w jedną przestrzeń. Inspirujące wnętrza zawierają wysublimowane akcenty, takie jak tradycyjne kamienne ściany i panoramiczne okna, które skupiają wzrok na olśniewających widokach.
Jest to najlepsza wersja koncepcji “slow life” w basenie Morza Śródziemnego – oczywiście z najbardziej wyrafinowanymi udogodnieniami. Botanika całkowicie zmienia znaczenie domu.

LUKSUSOWE WILLE – DOMY NIE TYLKO NA WAKACJE

Każda willa ma swój prywatny basen typu Infinity (bez krawędzi), gdzie tafla wody stapia się z horyzontem i widokiem na zatokę i Adriatyk.

Te wyjątkowe wille powstają na jednych z najbardziej pożądanych prywatnych gruntów w Czarnogórze, oferując zapierające dech w piersiach widoki na uderzającą panoramę zatoki Luštica i krajobraz morski.
Prywatne tereny rekreacyjne i jadalnie na świeżym powietrzu oferują zaciszną i imponującą przestrzeń na przyjmowanie gości lub po prostu relaks w ciszy. Do tego otrzymujemy przytulny kominek w salonie, kuchnię także i na świeżym powietrzu gdzie mieszkańcy i goście mogą gromadzić się, aby spędzić niezapomniane chwile.
Ciesz się pięknem niecodziennych widoków i cudownych zachodów słońca. Przestrzenie zewnętrzne zostały starannie obsadzone rodzimymi gatunkami roślin, dzięki temu mieszkańcy będą mogli rozkoszować się naturalnymi zapachami kwiatów i ziół wokół basenów.

Czarnogóra - Luksusowe domy przy polu golfowym

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.

Czarnogóra - Luksusowe domy przy polu golfowym