apartamenty Centrale - Czarnogóra - Lustica Bay

Luksusowe apartamenty w zupełnie unikalnym projekcie miasta premium na zboczu wzgórza przy uroczej zatoce, z niesamowitymi widokami, własnym specjalnie zaprojektowanym polem golfowym na wzgórzu, prywatną mariną dla właścicieli apartamentów i jachtów.

OFFER NO:
1320103/MON

cena:

od 194.000 EUR,

apartamenty:

31 - 115 m2,

pokoje:

1-4

realizacja:

4Q 2026 r

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

nowe apartamenty w inwestycji premium?

LOkalizacja & Udogodnienia

Zatoka Luštica, położona jest na półwyspie Luštica w Czarnogórze, pomiędzy urokliwymi zatokami Trašte i Kotor. Jako tętniące życiem kosmopolityczne miejsce, Luštica Bay z dumą prezentuje niezwykłe miejsca światowego dziedzictwa UNESCO weneckiej Czarnogóry, dodając jej uroku. Luštica Bay to coś więcej niż tylko miejsce do zamieszkania, oferuje kompletny styl życia, obejmujący wyśmienitą kuchnię, zakupy, żeglarstwo i prawdziwe poczucie przynależności. Jest to najważniejsza nadmorska destynacja w Czarnogórze.

Półwysep słynie z wielowiekowych gajów oliwnych, malowniczych wiosek, zacisznych plaż i pięknych kryjówek. To tutaj można odkryć prawdziwą Czarnogórę i miejsce, w którym miejscowi żyją w harmonii z każdą porą roku.

CENTRALE – LUSTICA BAY
CENTRALE
Centrale ma stać się sercem Luštica Bay i już zaczyna tętnić życiem. Przestrzenie mieszkalne, komercyjne i publiczne harmonijnie łączą się z otaczającym krajobrazem, oferując tętniącą życiem społeczność, która obejmuje życie na świeżym powietrzu. Tętniące życiem
Ulice i spektakularny Piazza pełen sklepów, kawiarni, galerii i restauracji obiecują niezrównany styl życia.
Ponieważ dzielnica stale się rozwija, stale dodawane są kolejne ekscytujące dodatki. Szkoła, szpital, policja i straż pożarna to podstawowe elementy naszego planu zagospodarowania przestrzennego, a ta tętniąca życiem dzielnica proponuje
aby połączyć dzielnice, tworząc wspaniałe nadmorskie miasto możliwości

Czemu to miejsce?

Apartamenty & rezydencje

Zainspirowana niezwykłymi krajobrazami Czarnogóry i tradycyjną lokalną architekturą, Marina Village została zaprojektowana tak, aby stworzyć bogate poczucie miejsca w harmonii z naturą i historią.
Eleganckie budynki łączą w sobie to, co najlepsze we współczesnym luksusie, z echami autentycznej Czarnogóry. Lokalne kamienne fasady Luštica dodają charakteru, a naturalne tekstury i ziemiste odcienie doskonale komponują się z rodzimą zielenią. Projekt tworzy poczucie przynależności, przepełnione ciepłem, historią i dziedzictwem.

 

Lokalizacja: Lustica Bay

Zaledwie kilka kroków od domu znajduje się tętniące życiem nabrzeże. Tu mamy słoneczne plaże, restauracje i nadmorskie salony. Zanurz się w świeżym morskim powietrzu i śródziemnomorskiej atmosferze, jedząc kolację na świeżym powietrzu i pijąc drinki lub spacerując wzdłuż tętniącej życiem promenady.

 

Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.

Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay