Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay

Luksusowe apartamenty w zupełnie unikalnym projekcie miasta premium na zboczu wzgórza przy uroczej zatoce, z niesamowitymi widokami, własnym specjalnie zaprojektowanym polem golfowym na wzgórzu, prywatną mariną dla właścicieli apartamentów i jachtów.

OFFER NO:
1320104/MON

cena:

od 540.000 EUR,

apartamenty:

77 - 166 m2,

tarasy:

11 - 178 m2,

pokoje:

2-4

realizacja:

IQ 2026 r

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

nowe apartamenty w inwestycji premium?

LOkalizacja & Udogodnienia

Zatoka Luštica, położona jest na półwyspie Luštica w Czarnogórze, pomiędzy urokliwymi zatokami Trašte i Kotor. Jako tętniące życiem kosmopolityczne miejsce, Luštica Bay z dumą prezentuje niezwykłe miejsca światowego dziedzictwa UNESCO weneckiej Czarnogóry, dodając jej uroku. Luštica Bay to coś więcej niż tylko miejsce do zamieszkania, oferuje kompletny styl życia, obejmujący wyśmienitą kuchnię, zakupy, żeglarstwo i prawdziwe poczucie przynależności. Jest to najważniejsza nadmorska destynacja w Czarnogórze.

Półwysep słynie z wielowiekowych gajów oliwnych, malowniczych wiosek, zacisznych plaż i pięknych kryjówek. To tutaj można odkryć prawdziwą Czarnogórę i miejsce, w którym miejscowi żyją w harmonii z każdą porą roku.

MARINA VILLAGE LIVING
Położona wzdłuż malowniczej nadmorskiej promenady, Marina Village oferuje kuszące atrakcje, od pięciogwiazdkowego hotelu The Chedi po wspaniałe restauracje nad brzegiem morza z posiłkami na świeżym powietrzu, amfiteatr i wyjątkowe sklepy. Wychodząc do dzielnicy, doświadczasz tego, co najlepsze z obu światów: tętniącej życiem atmosfery Riwiery zrównoważonej nostalgicznym urokiem tradycyjnej czarnogórskiej wioski rybackiej.

INSPIRUJĄCE ŻYCIE I NIEZRÓWNANE WIDOKI NA MORZE
Marina Village jest już prawie ukończona, a ponad 90% domów zostało już sprzedanych. To ostatnia szansa, aby stać się częścią tej tętniącej życiem dzielnicy, dołączając do ponad 400 właścicieli domów z ponad 40 różnych krajów w prawdziwie globalnej społeczności

Czemu to miejsce?

Apartamenty & rezydencje

Zainspirowana niezwykłymi krajobrazami Czarnogóry i tradycyjną lokalną architekturą, Marina Village została zaprojektowana tak, aby stworzyć bogate poczucie miejsca w harmonii z naturą i historią.
Eleganckie budynki łączą w sobie to, co najlepsze we współczesnym luksusie, z echami autentycznej Czarnogóry. Lokalne kamienne fasady Luštica dodają charakteru, a naturalne tekstury i ziemiste odcienie doskonale komponują się z rodzimą zielenią. Projekt tworzy poczucie przynależności, przepełnione ciepłem, historią i dziedzictwem.

MARINA VILLAGE RESIDENCES
To stylowe miejsce, gdzie powstały wysokiej klasy, gustowne apartamenty nad wodą w stylizowanych imponujących kamienicach i oraz prywatne wille z widokiem na morze. Wszystkie posiadają otwarte przestrzenie i celebrują styl życia wewnątrz i na zewnątrz.
Nazwy dzielnic Marina Village pochodzą od kwiatów, drzew, ziół i krzewów: Iris, Visterija, Lipa (lipa), Maslina (oliwka), Ruzmarin (rozmaryn) i inne. W sąsiedztwie znajdują się pięknie baseny.
Przestronne apartamenty obejmują zarówno studia, jak i domy z czterema sypialniami kilka kroków od morza. Dzięki dużym drzwiom tarasowym, które otwierają się na tarasy penthousy cieszą się doskonałą pozycją. Dzięki utrzymanemu stylowi, rozległym ogrodom i basenom, okazałe kamienice na wzgórzu oferują duże i zachęcające przestrzenie do życia i rozrywki. Definiując na nowo luksusowe życie nad morzem, wyróżniające się wille posiadają eleganckie, przestronne wnętrza połączone tarasami z ogrodami i i prywatnymi basenami.

Lokalizacja: Lustica Bay

Zaledwie kilka kroków od domu znajduje się tętniące życiem nabrzeże. Tu mamy słoneczne plaże, restauracje i nadmorskie salony. Zanurz się w świeżym morskim powietrzu i śródziemnomorskiej atmosferze, jedząc kolację na świeżym powietrzu i pijąc drinki lub spacerując wzdłuż tętniącej życiem promenady.

REZYDENCJE JASMIN I VISTERIJA
Położone na zacisznym zboczu wzgórza rezydencje te stanowią długo oczekiwany ostatni etap Marina Village.
Te piękne apartamenty, w tym limitowana kolekcja rezydencji premium ozdobionych prywatnym dziedzińcem i basenem, oferują niezakłócony widok na morze i przystań. Rozległe tarasy a każda sypialnia oferuje urzekające widoki na morze.
Ten etap inwestycji jest idealnie położony między górami a morzem, tworząc spokojną oazę z basenami, bujną roślinnością, całodobową ochroną, garażami i parkingiem. Domy znajdują się w odległości krótkiego spaceru od plaż, tętniących życiem restauracji na nabrzeżu, budowanego pola golfowego i wioski sportowej w Centrale.

Rezydencje Jasmin i Visterija w pełni wykorzystują wspaniałe malownicze widoki. Luksusowe apartamenty mają powierzchnię od
39-148 m kw., studia i 3 sypialnie.
Wystrój wnętrz stawia na styl i komfort, a wyrafinowane neutralne odcienie zapewniają spokojną estetykę. Apartamenty wyposażone są w centralną klimatyzację i luksusowe detale, takie jak porcelanowe płytki podłogowe, eleganckie kuchnie i luksusowe łazienki. Mogą zostać wyposażone w  ogrzewanie podłogowe, dębowe podłogi, ściany, kwarcowe blaty kompozytowe i zintegrowane lodówki na wino. Penthousy wyposażone są w kuchnie z wyspami i luksusowe łazienki. Salony mają panoramiczne okna, które otwierają się na prywatny taras z widokiem na morze. Mogą też zawierać przestronne szafy z lustrzanymi frontami ze zintegrowanym oświetleniem i marmurowymi blatami łazienkowymi.

Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay

Apartamenty na sprzedaż San Pedro

*** The offer presented above is not a commercial offer within the meaning of the law but is for information purposes only. We make every effort to ensure that the content is up-to-date and reliable. The data concerning the offers have been obtained on the basis of the sellers' statements.

Marina Village - Czarnogóra - Lustica Bay