Dominikana - apartamenty na Karaibach

Dominikana - inwestuj i wypoczywaj w raju

Piękne Rezydencje i Apartamenty Premium od dewelopera

DOMINIKANA  to drugie po Kubie pod względem wielkości, państwo Morza Karaibskiego zajmujące wschodnią część wyspy Haiti a należące do Ameryki Północnej.  To miejsce wiecznie trwającego lata.

Regiony najbardziej popularne, wybierane na wypoczynek zarówno aktywny jak i spokojne wakacje to Punta Cana, Puerto Plata, Półwysep Samana oraz Santo Domingo. Mamy tutaj cały rok słońce, temperatury około 30 stopni, piękne plaże i turkusową wodę. Plaże tutejsze uznawane są za najpiękniejsze na świecie. Plaża Playa Bavaro, która ciągnie się przez prawie 50 km, od dawna ma swoje miejsce wśród 10 najpiękniejszych plaż świata! Aby wybrać się tutaj wystarczy paszport. A przebywać możemy na początek 30 dni jako turyści. Bezpośredni lot z Polski trwa około 11 godzin.

Punta Cana Wybrzeże wschodnie

Wybrzeże możemy podzielić na trzy rejony: Cap Cana – część środkowa Bavaro – część północna Bayahibe i La Romana – część południowa To najbardziej popularny rejon wśród turystów, piękna plaża rozciągająca się prawie 50 km, liczne kurorty, restauracje, pełna infrastruktura. Tutaj nieruchomości są najdroższe, ale i stopy zwrotu z inwestycji możemy oczekiwać najwyższych.

Półwysep Samana

To część wyspy, gdzie mamy możliwość znaleźć dom czy apartament na wzgórzach, z widokiem na Ocean, gdzie mamy przepiękne wodospady, dziką naturę, plaże i miejsca trudniej dostępne dla turystów. Jednocześnie to region gdzie rząd przeznacza najwięcej środków na rozwój i planowane są kolejne duże inwestycje. Tutaj stopy zwrotu z inwestycji mogą być nieco niższe niż na Punta Cana.

Puerto Plata - północna część wyspy

Miejsce wybierane najczęściej przez osoby, które wybrały Dominikanę na nowe miejsce do życia. Jest tu dużo osób przybyłych z USA czy Kanady. Mamy okazałe posiadłości, zamknięte osiedla, a jednocześnie znakomite miejsca na uprawia nie

Dominikana Apartamenty na sprzedaż nad oceanem

Pozwól pieniądzom pracować

Nieruchomość na Dominikanie to możliwość połączenia dobrego dochodu, z możliwością wypoczynku w formie pobytów właścicielskich w zakupionych apartamentach. Apartamenty przedstawione przez nas są w większości oddawane Państwu wykończone pod klucz. Ma to na celu ujednolicenie i zachowanie odpowiednio wysokiego standardu w danym obiekcie. Po zakupie nieruchomości otrzymują Państwo możliwość zarządzania najmem przez profesjonalną lokalną firmę – czyli wszystko przejmuje na siebie operator najmu, Państwo mogą tylko raz na jakiś czas przyjechać w formie np. zimowych wakacji.

Więcej informacji na temat nieruchomości w hiszpanii

JAMES HOUSE

Real Estate Agency