Hiszpania nowe apartamenty i domy

nowy apartament lub dom w hiszpanii?

Bliżej do Twojego wymarzonego mieszkania w Hiszpanii

Costa del Sol to słynne wybrzeże południowej Hiszpanii, ciągnące się na długości około 150 kilometrów wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Dosłownie tłumacząc się jako “Wybrzeże Słońca”, słynie ze słonecznego klimatu i pięknych plaż.

Charakteryzuje się ono urozmaiconą linią brzegową, z piaszczystymi plażami, urokliwymi zatoczkami oraz miejscami tętniącymi życiem. Costa del Sol jest popularnym celem turystycznym, przyciągając odwiedzających z całego świata swoim ciepłym klimatem i szeroką gamą atrakcji.

Region ten oferuje nie tylko urokliwe plaże, ale także doskonałą infrastrukturę, bogatą kulturę, rozmaite pola golfowe, kuchnię pełną smaków Andaluzji oraz malownicze miasta, takie jak Marbella czy Malaga. Wiele miejscowości na Costa del Sol stanowi doskonałe miejsce do zakupu nieruchomości, zarówno dla celów mieszkalnych, jak i inwestycyjnych.

Dostęp do sprawdzonych i aktualnych ofert na rynku pierwotnym oraz wtórnym apartamentów i domów.

Profesjonalne doradztwo dotyczące wyboru regionu inwestycji i rodzaju nieruchomości w tym doradztwo inwestycyjne, włączając obliczenia ROE i strategie generowania dochodu pasywnego.

Analiza cen nieruchomości oparta na aktualnych transakcjach.

Pomoc w uzyskaniu hiszpańskiego numeru NIE i założeniu konta bankowego, asysta przy akcie notarialnym oraz doradztwo w zakresie home stagingu i remontu.

Opieka podczas procesu zakupu, włączając planowanie podróży, rezerwację noclegów, odbiór z lotniska. Całodzienna opieka rezydenta-doradcy nieruchomości podczas prezentacji kilkunastu/kilkudziesięciu nieruchomości – w języku polskim.

*** Obsługa nie obejmuje kosztów biletu lotniczego, noclegów, wyżywienia, obsługi prawnej przy wynajmie i sprzedaży.

Hiszpania nowe apartamenty domy

Hiszpania nowe apartamenty i domy, Spain new apartments houses

concierge

Zapewnimy Państwu wsparcie podczas pobytu związanego z zakupem nieruchomosci na wybrzeżu. Zaprezentujemy okolicę, wybierzemy się wspólnie na kawę, aby mogli Państwo poczuć się jak w drugim domu.

Daj się wciągnąć w świat hiszpańskich nieruchomości z kompleksowym wsparciem!

Oferta Apartamentów w Hiszpanii

Hiszpania nowe apartamenty domy

Więcej informacji na temat nieruchomości w hiszpanii

JAMES HOUSE

Real Estate Agency