James House - nieruchomości - o nas

komfort pracy z zaufanymi ludźmi czyli o nas:

czemu akurat my i co robimy ...

Otwieramy drzwi do nowych domów i wyjątkowych apartamentów. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę sprzedaży, kredyty, designerskie wykończenia wnętrz, i więcej. Dla deweloperów i sprzedających – gwarantujemy skuteczną sprzedaż z profesjonalnym wsparciem marketingowym. 

Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości w segmencie PREMIUM: apartamenty, domy oraz grunty inwestycyjne i lokale użytkowe. Specjalizujemy się także w obrocie powierzchniami biurowymi, magazynowymi oraz handlowymi. 

Świadomie wybraliśmy działalność butikową, aby jakość usług i kontrola w całym procesie transakcji była na najwyższym poziomie. Łączymy doświadczenie finansowe, które jest kierowane nie tylko do naszych Klientów indywidualnych, ale także do Deweloperów oraz handlowe poparte wcześniejszą pracą w działach sales force w korporacjach.

Na rynku wyróżnia nas kompleksowa obsługa także w zakresie wykańczania wnętrz / FIT-OUT. Posiadamy sprawdzone, rzetelne autonomiczne ekipy z zapleczem logistycznym z branży budowlanej oraz instalatorów, którzy mają zdolność wykonywania projektów na terenie całej Polski. Naszą ofertę uzupełnia wykonawstwo indywidualnych zamówień umeblowania lub wystroju aranżowanej powierzchni.

jeden1

James House -Nieruchomości - o nas