DOM SENIORA NA SPRZEDAŻ

cena:
na życzenie

- Oferta sprzedaży prywatnego obiektu. Obiekt może zostać ukończony i spersonalizowany wg potrzeb nabywcy. Projekt spełnia wymogi budynku dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

NR OFERTY:
1330002/WAW

01
02
03
04

dom dla seniora na sprzedaż

opis

Nieruchomość znajduje się w odległości ok 20 km od Warszawy w okolicy zielonej dzięki otaczającym ją lasom i dwóm rezerwatom. Budynek zaprojektowano z możliwością urządzenia tu wygodnego, przestronnego domu opieki z pokojami o wyższym standardzie. Przed domem zaplanowano część ogrodu z alejkami dla pensjonariuszy. Zachowano przy tym istniejący drzewostan iglasty a spokojna, zielona okolica podniesie komfort życia osób, które tutaj zamieszkają.

Obecnie w budynku przygotowano 19 pokoi dwuosobowych z dużymi łazienkami. Oprócz pokoi są pomieszczenia wypoczynku dla pensjonariuszy, stołówka, kuchnia, łazienki i pokoje dla personelu, gabinet lekarski, miejsce na kaplicę oraz dodatkowe pomieszczenia, które można wykorzystać np. jako pokój do masażu lub gabinety, czy też kolejne pokoje dla pensjonariuszy. Budynek wyposażony jest w odpowiednią ilość wyjść ewakuacyjnych, szerokie klatki schodowe, dużą windę przystosowaną do przewozu wózków. 

Media dostępne to podłączony prąd, woda z wodociągu, kanalizacja do szczelnych zbiorników (dwa zbiorniki, zamiast jednego wymaganego dla takiego budynku). W budynku zaplanowano ogrzewanie pompami ciepła, oraz ogrzewanie podłogowe na całości budynku. Na dachu zielone powierzchnie. Dla dodatkowego wykorzystania okolicy, możliwości realizacji z zasadami ekonomiki utrzymania i ekologii można na dachu umieścić także panele fotowoltaiczne. 

Przed budynkiem jest możliwość zagospodarowania dodatkowej przestrzeni na miejsca postojowe dla gości. Jest możliwość parkowania także wzdłuż drogi przyległej do nieruchomości. 
Lokalizacja: województwo mazowieckie

** Szczegółowe informacje, dokumenty finansowe odnośnie inwestycji dostępne po podpisaniu stosownych umów dotyczących poufności informacji. *** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających. Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency