Turcja - apartamenty Alanya

Turcja nowe apartamenty mieszkania

nowe mieszkanie na wybrzeżu turcji?

Apartamenty w sercu Alanii w Turcji pełnej słońca.

Turcja otoczona jest przez trzy morza: Czarne, Egejskie i Śródziemne. Rozwijaniu się turystyki sprzyjają kilometry pięknych plaż, z czego setki plaż nagrodzone zostały Błękitną Flagą. Część z kurortów słynie z turystyki medycznej, wód termalnych. To byłe centrum czterech imperiów: Rzymskiego, Łacińskiego, Bizantyjskiego i Osmańskiego. Wiele miast należy do najstarszych na Świecie. Stambuł, miasto znane do 1930 roku jako Konstantynopol założone zostało 667 p.n.e. to jedna z większych atrakcji Turcji. Również takie cuda natury jak Pamukkale czy Kapadocja to jedne z najpiękniejszych miejsc które trzeba odwiedzić.

Turcja może być przyjaznym miejscem do pracy, znakomitym kierunkiem na wypoczynek oraz możliwością zarabiania na wynajmie zakupionych apartamentów.

Popularne rejony Turcji

Alanya, Antalya

Antalia a z nią Alania to jedne z największych kurortów w Turcji położone na Riwierze Tureckiej. Ponad dwieście plaż Antalii zostało nagrodzonych Błękitną Flagą świadczącą o czystości i bezpieczeństwie. Mamy tu i własne lotnisko, dobrze rozwiniętą komunikację, a także zabytki m.in. malownicze stare miasto i oczywiście rozbudowaną bazę hotelowo turystyczną. Alania, oprócz swoich pięknych plaż od strony lądu otoczona jest górami Taurus.

Prowincja Mersin

To duży, przemysłowy region i druga co do wielkości strefa wolnego handlu w Turcji. Mamy tutaj dwa lotniska, port, kolej i rozbudowaną sieć dróg. Do 2026 roku planowana jest budowa metra. Tutaj mamy wybrzeże morkie o długości 320m. Tu mamy jedną z najpiękniejszych atrakcji wodospad Erkopru. Infrastruktura turystyczna jest mniej rozbudowana, ale ceny są też niższe, a budowy nowych projektów to nowe mieszkania na sprzedaż.

Izmir

To trzecie co do wielkości miasto w Turcji. Miasto jedne z najstarszych, znane już od czasów antycznych. Nazywany jest Perłą Morza Egejskiego, dziesiątki plaż tego regionu oznaczone są Błękitną Flagą. Mamy tutaj znakomicie rozwiniętą bazę turystyczną: sieć hoteli z popularnymi wodami termalnymi, restauracje, transport publiczny (metro, pociąg, autobusy). Jest to także region przemysłowy, z zakłądami produkującymi tekstylia, samochody, oraz inne towary eksportowe.

Stambuł

Stambuł to centrum biznesu, finansów, ekonomii, edukacji i turystyki. Cieszy się dużym zaiteresowaniem zagranicznych nabywców. Stanowi największe miejsce pod wzgledem ilości sprzedawanych mieszkań w Turcji. Miejsce to sprzyja prowadzeniu biznesu. Powstają tu nowoczesne kompleksy mieszkalne z basenami, SPA, gdzie wygodnie można mieszkać i pracować, a także istnieje możliwość zakupu apartamentu w zabytkowych dzielnicach.

Pamukkale-Turcja, Turkey flats apartments for sale

APARTAMENTY

Zapewnimy Państwu wsparcie podczas procesu związanego z zakupem nieruchomosci na wybrzeżu. Zaprezentujemy okolicę,  dostępne nieruchomości. Przygotujemy dokumenty, zapewnimy bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz pomożemy w formalnościach po zakupie.

A jeśli potrzebują Państwo firmy która zajmie się wynajmem Państwa nowo zakupionego apartamentu – również możecie na nas liczyć.

Oferta Apartamentów w Alanii

1320092/TUR – Aramis – Alanya

ARAMIS - apartamenty w Alanii - Kestel cena: 137.000 EUR, apartament: 54 m2, pokoje: 1 + 1, realizacja: 2026r Apartamenty nad morzem, wykończone wewnątrz, przygotowane dla nowych właścicieli. Korzystaj ze...

Turcja nowe apartamenty mieszkania

Więcej informacji na temat nieruchomości w hiszpanii

JAMES HOUSE

Real Estate Agency