Marketing i sprzedaż inwestycji deweloperskich

Obsługa deweloperów marketing i sprzedaż

Efektywna Sprzedaż Nieruchomości

TY BUDUJESZ - MY SPRZEDAJEMY - proces nie jest dla nas skomplikowany

1

Etap I - spotykamy się i dyskutujemy na temat Twojej inwestycji

rozmowa rozpoczyna proces

Chcemy poznać inwestycję, jej założenia, jej możliwości i zalety problemy – czy sprzedaż już trwa, czy dopiero ją rozpoczynasz. Jak poznamy, będziemy mogli zaproponować, może nawet niestandardowe rozwiązania.

2

Tworzymy plan, dajemy rozwiązania mające wzmocnić lub rozpocząć efektywną sprzedaż

kluczem jest pomysł

Pomysł to pierwszy krok. Następnie szukamy dobrych rozwiązań i proponujemy ich wdrożenie – czy to naszymi rękoma czy to wspólną pracą. Po ustaleniu planu działania można zacząć go wprowadzać w życie.

3

Pracujemy nad realizacją planu, dbając o każdy najmniejsze element Sprzedaży

zaangażowanie to element sukcesu

Pracujemy na wspólny sukces. Każda inwestycja jest inna, rozwiązania inne, ale realizacja zawsze na najwyższym poziomie. Proces efektywnej sprzedaży zależy również od ludzi, którzy reprezentują Twoją Firmę na rynku.

5/5

Wzmocnienie marki & skuteczna sprzedaż inwestycji

MYŚLISZ, ŻE INWESTYCJA SPRZEDA SIĘ SAMA .... A MOŻE WARTO JEJ POMÓC...WYNIKI MOGĄ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym. Współpracujemy z firmami budującymi niewielkie osiedla oraz większe w okolicach Warszawy, ale nie tylko. Wspieramy Państwa pracę, a każdą inwestycję, czy niewielką, czy dużą traktujemy indywidualnie i zależy nam na skutecznej sprzedaży. Jednocześnie rozumiemy czym jest budowanie marki dewelopera i dbanie o odpowiedni wizerunek. Nasi Klienci zawsze znajdują w nas wsparcie na każdym etapie współpracy. 

Zapewnimy profesjonalną obsługę biura sprzedaży, sprawny obieg dokumentów, przygotowanie niezbędnych dedykowanych materiałów.

Reklama & Marketing

rynek nieruchomości

marketing a sprzedaż inwestycji

marketing dedykowany

Specjalizujemy się w nieruchomościach na rynku pierwotnym. Współpracujemy z firmami budującymi niewielkie osiedla oraz większe w okolicach Warszawy, ale nie tylko. Wspomagamy Państwa pracę, a każdą inwestycję, czy niewielką, czy dużą traktujemy indywidualnie i zależy nam na skutecznej sprzedaży. Jednocześnie rozumiemy czym jest budowanie marki dewelopera i wspieramy Państwa w trakcie trwania współpracy.

Marketing i sprzedaż inwestycji deweloperskich; Obsługa deweloperów marketing i sprzedaż
Marketing i sprzedaż inwestycji deweloperskich; Obsługa deweloperów marketing i sprzedaż

Reklama w internecie to bitwa w dżungli. Aby efektywnie ją przeprowadzić nie wystarczy po prostu umieścić zdjęcie w internecie. Odpowiednie ustawienie reklamy, odpowiedni dobór odbiorców ograniczy bezproduktywne wydawanie pieniędzy.

Lifestyle Management - optymalizacja obsługi inwestycji

nowy model współpracy - ułatwiamy Państwu pracę, zwiększamy efektywność sprzedaży - our process isn't complicated

W jednym miejscu mamy źródło ciekawych i przydatnych rozwiązań związanych z budową domów, przygotowywania projektów osiedli. Znajdujemy optymalne rozwiązania wpływające na szybkość i sprawność realizacji inwestycji.

perfekcyjne wykończenie domu pod klucz, dom pokazowy

wykończenie wnętrz

Przygotowanie fit out domów na sprzedaż, przygotowanie domu pokazowego, projekty i wykonanie - zgodnie z potrzebami inwestycji.

meble do nowego domu, łóżko, szafa, stół dobrej jakości

umeblowanie domu

Wyposażenie domu w dobrej jakości meble z polskich fabryk, od sprawdzonych producentów, również personalizowane na życzenie klienta.

Projekt i wykonie ogrodu

projekty ogrodów

Ogrody - projekty pod konkretną inwestycję, wykonanie oraz prace związane z otoczeniem dla klientów kupujących Państwa domy.

Inteligentny dom, smart home, oszczędny dom, Eko rozwiązania dla inwestycji i dla domu wygodny dom, Eko rozwiązania dla inwestycji i dla domu

eko rozwiązania

Inteligentny dom, wyposażenie domu w pompy ciepła, maty grzewcze, fotowoltaikę oraz inne rozwiązania dla domu. Wszystko skalkulowane pod inwestycję.

finansowanie inwestycji kredyt deweloperski kredyt hipoteczny

Finansowanie

Pomoc przy pozyskaniu finansowania, nie tylko w formie kredytu. Także Państwa klienci otrzymają pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup domu.

Projekty domów dla dewelopera

projekty domów

Pracownia z którą proponujemy współpracę specjalizująca się z projektach deweloperskich - domy jednorodzinne, szeregowe i bliźniaki.

Grunty pod inwestycje

działki pod inwestycje deweloperskie

Jesteśmy pośrednikami na rynku nieruchomości i mamy informacje od naszych klientów o gruntach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną szeregową, bliźniaczą i wielorodzinną. Grunty o różnych wielkościach, część z pozwoleniem na budowę, projektem, część wymaga przygotowania. Zapraszamy do kontaktu mail lub telefonicznego. Oferty nie są udostępniane publicznie.