Bobrowiec gotowe segmenty na sprzedaż

Cena:

od 986.000 zł,

Dom:

od 129,60 m2,

Działka:

ok.480 m2,

Pokoje:

4,

Oddanie:

2023,

Domy w uroczej okolicy, blisko lasu, ale z dobrym dojazdem do Warszawy. Cicho, spokój, dobrze rozplanowane pomieszczenia.

NR OFERTY:
1320088/WAW

Budowa domu w pełnym zakresie?

nowy dom & wykończenie

Proponujemy kilka segmentów, każdy nieco inny, każdy o nieco innym układzie pomieszczeń. W każdym mamy na parterze garaż, łazienkę orazsalon z aneksem kuchennym i jadalnią. Piętro to trzy sypialnie i dwie łazienki – jedna połączona z masterbedroom, drugo dostępna dla wszystkich pokoi. Do tego mamy do zagospodarowania poddaszena np pomieszczenia do przechowywania – lub też pokój ok 20m2.

Ilość pokoi: 4,
Garaż: w bryle budynku

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia

Bobrowiec to gotowe segmenty na sprzedaż. Domy to sześć segmentów, każdy nieco inny, o innym metrażu. Każdy z garażem. Strony świata, na które wychodzą okna to południe i północ. 

Dostępne wszystkie media, domy wyposażone w piece gazowe, którymi ogrzewane są pomieszczenia. Na całości położono ogrzewanie podłogowe. 

Zakończenie inwestycji: domy gotowe, inwestycja odebrana do użytkowania. 

Lokalizacja: Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy w miejscowości Bobrowiec. Ulica to spokojna prywatna droga, w części Bobrowca, gdzie zieleń to największy atut, która jest najbardziej poszukiwana wśród przyszłych mieszkańców. Mamy dobry dojazd do Warszawy trasą S7, ale trasa nie jest na tyle blisko, aby ją widzieć z okien lub też słyszeć. Bliżej stąd do rezerwatu i lasu. Zabudowa jednorodzinna i ostatnie wolne łąki. Na piechotę dojdziemy także do sklepu czy szkoły. W okolicy skorzystamy z jazdy konnej w pobliskich stadninach koni lub wykąpiemy się w basenie.  

Najbliższy przystanek autobusów ZTM to ok 300m.

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera na rynku pierwotnym. nie ma tutaj podatku pcc (2%) ani prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency