Kameralne domy pod Grójcem - Chudowola

Cena:

660.000 zł,

Dom:

88 m2,

działka:

400 m2,

Pokoje:

4,

Oddanie:

IV kw.2025,

Ta kameralna inwestycja to propozycja dla osób szukających ciszy, lubiących spacery po lesie i widok zieleni za oknem, a chcących mieszkać w kompaktowym domu.

NR OFERTY:
1320099/WAW

Kameralne domy pod Grójcem - Chudowola?

nowy dom & wykończenie

Kameralna Chudowola to domy w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, miejscowości obok Lesznowoli pod Grójcem. Każdy lokal to na parterze salon z kuchnią i łazienką (każde pomieszczenie doświetlone oknem), a na piętrze kolejne trzy pomieszczenia – sypialnie, garderoba oraz druga łazienka. Żadne z pomieszczeń nie ma skosów. Poddasze to kolejne 14 m2 pod pokój, pracownię lub inne pomieszczenie.

Ilość pokoi: 4 
Garaż: dwa miejsca postojowe na podjeździe.

wizualizacja wnętrza domu w Tomicach
wizualizacja wnętrza domu w Tomicach

Wykończenie pod klucz

Umożliwiamy Państwu także skorzystanie z usługi wykończenia wnętrza domu pod klucz. Do dyspozycji jest Architekt, który przygotuje projekt, zrobi wizualizacje pomieszczeń na podstawie Państwa preferencji. Gotowy projekt zostanie zrealizowany pod nadzorem projektanta przez sprawdzoną ekipę, a gotowy dom będzie wymagał jedynie wniesienia swoich bagaży.

Kameralne domy pod Grójcem - Chudowola

czemu wybrać to miejsce?
lokalizacja & udogodnienia
Domy oddane zostaną w stanie deweloperskim. Działka przypadająca na lokal to 400m2. Domy wybudowane zostaną z gazobetonu, ocieplone styropianem 20 cm. Na całej powierzchni mamy zaprojektowane ogrzewanie podłogowe. Osiedle ma zapewniony dostęp do wszystkich mediów: gaz miejski, woda miejska oraz kanalizacja. Każdy segment wyposażony będzie w piec gazowy z zasobnikiem lub pompę ciepła. Okna mamy trzyszybowe plastikowe. Pomieszczenia: Parter: salon 22,74m2 łazienka 5,8m2 aneks kuchenny: 8,31m2 wiatrołap 4,38cm Piętro: Trzy sypialnie: 10,72 cm2, 9,36 cm2, 9,36 cm2 garderoba: 3,98 cm2 hol: 5,25 cm2 łazienka: 8 m2 Poddasze: 14 m2

Lokalizacja: Lokalizacja to ul. Główna w Chudowoli. To mała miejscowość tuż przy Lesznowoli i tuż za nią obok Grójca. W Lesznowoli mamy szkołę, sklep Żabka, Czyli ok 1 km do sklepu i szkoły. Przy szkole przystanek autobusowy. Do samego Grójca jest 6,5 km. 

zanim pojedziemy domy zobaczyć

galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

*** Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert pozyskaliśmy na podstawie oświadczeń sprzedających.

zakup domu od dewelopera z nami

kupują państwo dom od dewelopera bez prowizji

Więcej informacji na temat tej nieruchomości:

JAMES HOUSE

Real Estate Agency